Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 9d. 11:01

„Empti“ pristatė albumo „Fermata“ viršelį

Empti albumo viršelis
„Muzikos bombos“ nuotr. / „Empti“ albumo viršelis.

Prieš mėnesį paskelbusi apie būsimo geriausių dainų rinkinio „Fermata“, kuriame vietos rado ir trys nauji kūriniai, išleidimą, grupė „Empti“ rugpjūtį praleido diskutuodama, kaip turėtų atrodyti naujas albumas ir ruošdamasi kompaktinės plokštelės pristatymo koncertams.

Trečiojo „Empti“ albumo viršelis – grafikos dizainerio Karolio Koso darbas. Pilkas albumo viršelis įdomus iškirptomis geometrinėmis figūromis – laikant albumą rankose ir vartant jo viršelį, susidarys vis kitas albumo vaizdas. „Mes tik žinojome, kad tikrai nenorime ant viršelio matyti grupės nuotraukos, o visa kita palikome menininko sprendimui“, – trumpai papasakojo vokalistė Giedrė.

Su naujomis visiems žinomų „Gera mylėtis“ ar „Saloje“ versijomis ir naujo albumo „Fermata“ programa grupė „Empti“ jau koncertavo Klaipėdoje, Palangoje, pasirodė keliuose vasaros festivaliuose. Šį penktadienį, rugsėjo 10 d., „Empti“ gerbėjų lauks Vilniuje, „Vasaros terasoje“ (Mokytojų namų kiemelyje). „Visų mūsų vardu labai prašome koncerto svečių nevėluoti – gal net ateiti į „Vasaros terasą“ anksčiau, nes mes būsime tikslūs ir koncertas tikrai prasidės 20.30 val., kaip ir skelbiame, o ne valanda vėliau, kaip tampa įprasta kituose renginiuose“, – paskutines detales prieš koncertą akcentavo grupės nariai.

Dar prekyboje nepasirodžiusį „Empti“ albumą, kuriame sudėta grupės istorija nuo 1993 metų, jau įvertino muzikos kritikas Dovydas Bluvšteinas. „Visi pripažįsta, kad prieš daugelį metų išleisti „Empti“ albumai iki šiol yra aukščiausia Lietuvos pop muzikos viršūnė. „Fermatoje“ skambantys senieji hitai akivaizdžiai tai patvirtina, o nauji – efektingai demonstruoja, ko dar galime tikėtis. Panašu, kad talentingiausias šalies prodiuseris ir geriausia vokalistė ne prieš vėl pažaisti pop grupę. Dabar jau nuo mūsų, klausytojų, priklausys, kiek ilgai skambės „Empti“ gaida“, – mintimis apie „Empti“ dalinosi pašnekovas.

Artimiausiu metu „Empti“ tęs koncertų ciklą, skirtą pristatyti naują albumą „Fermata“. Kitą dieną po koncerto Vilniuje, grupė vyks į Druskininkus (koncertas klube „SOHO“ rugsėjo 11 d.), o kitą savaitgalį – į Kauną (koncertas klube „Combo“ rugsėjo 18 d.).

Temos: 1 „Empti“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką