Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 13, 12:56

„Eurovizijos“ vedėjas Mika pristato naują dainą: skirta verkti ir šokti vienu metu

Lietuvių itin mylimas, charizmatiškasis britų atlikėjas ir dainų autorius Mika išleido naują singlą „YO YO“.
Mika
Mika / Royal Gilbert nuotr.

„Norėjau sukurti dainą, skirtą verkti ir šokti vienu metu. Dainą, kuri priverstų pasaulį, esantį visame šitame atšiaurume, jaustis geriau. Sukurti kažką tokio, kas visada būtų šalia klausytojo ir galėtų jį paguosti. Aš parašiau šią dainą tau, kad klausytumeisi jos savo kambaryje arba klube”, – apie naują singlą kalba atlikėjas.

Išgirskite naują dainą „YO YO“ dabar:

VIDEO: MIKA - Yo Yo (Official Lyric Video)

Vienas pagrindinių 66-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso veidų

Visus tris „Eurovizijos“ dainų konkurso vakarus su žiūrovais sveikinasi trys renginio vedėjai, tai Laura Pausini, Alessandro Cattelanas ir britų popmuzikos žvaigždė Mika, rašoma Universal Music Lithuania pranešime spaudai.

Dar 2007-aisiais su daina „Grace Kelly“ pasaulinį pripažinimą pelnęs Mika „Eurovizijos“ portalui sakė, kad nuo pat vaikystės yra didžiulis šio konkurso fanas, tad vesti šį renginį yra „džiuginanti garbė“.

Gegužės 14-tą dieną „Eurovizijos“ finalo metu atlikėjas žada surengti nepamirštamą, gerai žinomų hitų pasirodymą bei pirmą kartą gyvai atlikti naujausią kūrinį „YO YO“.

Apie Lietuvą – tik gražiausi prisiminimai

Ne vieną įspūdingą koncertą Lietuvoje surengęs atlikėjas, kalbėdamas apie Lietuvą, negaili gražių žodžių. „Kai su kuo nors kalbu apie Lietuvą, visad atsiliepiu labai gerai, pozityviai“, – viename interviu kalbėjo atlikėjas.

Royal Gilbert nuotr./Mika
Royal Gilbert nuotr./Mika

„Kai pirmą kartą lankiausi Lietuvoje, prieš koncertą jūros šventėje turėjau kelis laisvadienius, kuriuos praleidau Vilniuje. Gėriau alų, aplankiau restoranus... Atradau nepaprastai gražų miestą – pastatai, gatvės, žmonės, oras – buvo tiesiog puiku. Buvau apsistojęs pačioje senamiesčio širdyje. Priešais mano viešbutį buvo restoranas, kuriame verdamas alus. Buvo išties nuostabu, puikiai praleidau laiką. Nuėjau į kelias meno galerijas, jose nusipirkau paveikslų. Šie paveikslai iš Lietuvos iki šiol kabo ant mano namų sienų“, – linksmai prisimena atlikėjas.

Scenoje talentingasis Mika jau dešimtmetį. Jis ne kartą buvo įvertintas prestižiniais apdovanojimais – tai „Grammy“, „World Music Awards“, „MTV Awards“, „Ivor Novello“ premija bei daugeliu kitų. Savo gerbėjus britų atlikėjas stebina originaliu stiliumi, paprastumu ir drąsiais sceniniais sprendimais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką