Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 18d. 13:02

Eva pristato naują vasarai ir meilei dedikuotą dainą „Tiesiog pabūkim“

Evelina Basevičiūtė-Eva
Evelina Basevičiūtė-Eva
Prasidedant vasarai, atlikėja Eva pristato naujausią dainą „Tiesiog pabūkim“.

„Tai pozityvi, vasaros saulės ir gamtos grožio pilna daina, kuri kviečia mėgautis gamtos teikiamais malonumais, gaudyti kiekvieną smagią akimirką ir leisti širdžiai prisipildyti meile gyvenimui. Kartais labai svarbu leisti sau tiesiog pabūti“, – sako Eva.

Muziką šiai dainai sukūrė Donatas Čemeris, tekstą parašė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė. Tai jau antrasis bendras šio trejeto kūrinys.

„Pristatydami pirmąją dainą „Aš kita planeta“ radijo laidoje pasižadėjome, kad bendras kūrybinis kelias tęsis. Tad jau nebebuvo kur dėtis, teko pažadą ištesėti“, – juokauja Eva ir priduria, jog su šiais autoriais jai ypač lengva rasti bendrų sąlyčio taškų: „Mes labai panašiai jaučiame muziką, gal todėl pats procesas teikia begalinį malonumą. O Rūtos tekstai – lyg parašyti mano pačios, tiesiog atspindi tai, ką galvoju.“

Atlikėja sako, kad ją labai džiugina naujų, lietuviškų dainų gausa, kurios pasipylė atlaisvėjus karantinui.

„Dainininkai išsiilgę koncertų, klausytojai – naujų dainų, todėl labai smagu, kad jų, prasidėjus vasarai taip gausiai pasipylė. Jau pabuvome ramiai, o dabar atsipalaiduokime. Tegul ši vasara visiems būna pati nuostabiausia. Gaudykite akimirkas, mėgaukitės šiluma ir saule. Juk širdis negali nemylėt!”, – šypsosi Eva.

Dainos „Tiesiog pabūkim“ vaizdo klipas:

VIDEO: EVA Tiesiog pabūkim

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 3 Eva Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:15
01:05
01:09

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką