Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 22:02

Fantazijos vingiai: „Duck Sauce“ vaizdo klipe žmonėms tarp kojų išaugo galvos (N-18)

„Duck Sauce“ kūrinio „Big Bad Wolf“ vaizdo klipo akimirka
Kadras iš „Youtube“ / „Duck Sauce“ kūrinio „Big Bad Wolf“ vaizdo klipo akimirka

Hitu „Barbra Streisand“ išgarsėjęs didžėjų duetas „Duck Sauce“ nutarė nustebinti savo gerbėjus netradicinės fantazijos polėkiu.

Geru humoro jausmu pasižymintys kolektyvo nariai Armandas Van Heldenas ir A-Trak pribloškė šokiruojančiu atvirumu. Naujausiame jų kūrinio „Big Bad Wolf“ (liet. „Didelis blogas vilkas“) vaizdo klipe galima išvysti vyrus ir moteris su dviem galvomis. Pirmoji yra įprastoje vietoje, o štai antroji „auga“ ten, kur turėtų būti genitalijos.

Klipo pradžioje jo herojai pasirodo su keistoko kirpimo kelnėmis ir matyti, kad jų tarpukojis įtartinai didelis. Vėliau, kai susijaudinę vyrai nusiima kelnes, paaiškėja, kad apačioje jie turi dar vieną galvą. Turbūt daugelis sutiks, kad tai išties naujas posakio „mąsto antru galu“ įprasminimas.

Trumpo filmuko personažai savo „antras galvas“ skuta, prausia. Tiesa, jos nepraradusios ir įprastų, pavyzdžiui, lengvinimosi funkcijų. Kas keisčiausia, paaiškėja, kad „antrą galvą“ turi ne tik vyrai, bet ir moterys, tad kai pora glamonėjasi, apatinės galvos taip pat užsiėmusios savo reikalais.

Šis klipas tikrai patiks ne kiekvienam, bet, matyt, autorių sumanymas toks ir buvo – nustebinti ir šokiruoti.

VIDEO: Duck Sauce - Big Bad Wolf [OFFICIAL]

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką