Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 30d. 11:05

Festivalyje Karklė 2.0 pasirodys pasaulinio lygio kūrėjai ir Lietuvos atlikėjai

Festivalis Karklė 2.0
Organizatorių nuotr. / Festivalis Karklė 2.0
Atsidūrus festivalio „Karklė 2.0“ „finišo tiesiojoje“, atrodo, jog muzikos atlikėjų sąrašas jau turėtų būti finalizuotas, tačiau organizatoriai ir toliau džiugina melomanus didelėmis ir ausiai ypatingai maloniomis staigmenomis: festivalio, vyksiančio rugpjūčio 13-14 dienomis, Karklėje.

Didžiojoje „Optibet“ scenoje pasirodys dar trys puikiai pažįstami atlikėjai: lietuviškosios scenos atstovai – 20-metį švenčianti legendinė repo grupė „G&G Sindikatas“ bei naujai susibūręs talentingas kūrėjų duetas – Leon Somov & Dileta. Penktadienio kulminacija taps itin populiarios muzikinės grupės Filatov & Karas pasirodymas.

Grupė Filatov&Karas atiduos duoklę klubinės ir deep house muzikos entuziastams

Deep house stiliaus ir klubinės muzikos mylėtojai turėtų suklusti ir rugpjūčio 13 dieną savo kalendoriuose pažymėti ryškia spalva, kadangi būtent šią dieną Karklės 2.0 festivalio scenoje pasirodys hitų kūrėjai Filatov & Karas.

Šis muzikinis tandemas interneto platformoje Youtube muša populiarumo rekordus: didelė dalis jų remiksuotų kūrinių sulaukia dešimčių milijonų peržiūrų, o populiariausios skaičiuojamos šimtais milijonų. Filatov&Karas „magija“ – jų muzikinis talentas ir energija, kuri gerai žinomus kūrinius paverčia tais, pagal kuriuos norisi šokti iki ryto.

Organizatorių nuotr./Filatov & Karas
Organizatorių nuotr./Filatov & Karas

Grupės remiksuotų dainų „kraityje“ platus muzikinių kūrinių spektras: nuo prancūzų populiariosios muzikos atlikėjos Imany, kurios dainos „Don‘t be so shy“ aranžuotė tapo visišku „topu“ iki praeito šimtmečio klasikų. Tiesa, Filatov & Karas ant laurų nemiega ir reaguodami šių dienų muzikines tendencijas, aktyviai užsiima kūryba ir savo gerbėjus džiugina ritmiška ir naujai suskambusiais kūriniais.

Lietuviškoje scenoje: scenos smogikai „G&G Sindikatas“ ir debiutinį albumą pristatantis Leon Somov & Diletos duetas

Lietuviškąją muzikinę eilutę pildo ir scenos „smogikai“ – repo grupė „G&G Sindikatas“. Turbūt daug ir išsamiai grupės jau nebereikia pristatinėti, kai jiems vos pasirodžius scenoje publika žodis į žodį kartoja dainų tekstus, kurie, kaip dažnai būna repo kūriniuose – nėra paprasti ir lengvai įsimenantys. Tokiu būdu dažnas gerbėjas demonstruoja nepaprastą pagarbą ir ištikimybę grupei, gyvuojančiai jau daugiau nei 20 metų ir kiekvieną sykį scenoje ir visur aplinkui, savo pasirodymų metu, „užsukančiai bytą“.

Praėjusį pavasarį grupė „G&G Sindikatas“ planavo grandiozinį pirmojo savo albumo „Gatvės lyga“ dvidešimtą gimtadienį, tačiau dėl pandemijos vakarėlis buvo nukeltas. Planuojantys apsilankyti „Karklė 2.0“ festivalyje, gali neabejoti: nepanaudotas muzikinis parakas ir sukaupta energija liesis per kraštus ir įtrauks į „hip and hop“ jūrą, kiekvieną esantį arčiau scenos.

Antrieji vardai, nors ir tikrai nėra scenos naujokai, tačiau kaip muzikinis duetas – šviežias lietuviškos scenos padangėje. Tai – vienas ryškiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Leon Somov ir talentingoji dainininkė Dileta, visai neseniai pristatę savo naująjį albumą „Find you“.

Asmeninio albumo nuotr./„G&G Sindikatas“
Asmeninio albumo nuotr./„G&G Sindikatas“

„Per daugiau kaip metus, kai kartu su Dileta studijoje kūrėme naujas dainas ir pristatėme jas klausytojams, gavom labai šiltą publikos jausmą, kuris ne tik pastūmėjo užbaigti likusias albumo dainas, bet ir paruošti pilną programą vasaros koncertams, kurią nekantraujam pristatyti“, – džiaugėsi Leonas.

Koncerto svečių laukia ypač muzikali programa, kurioje skambės ne tik neseniai išleisto albumo „Find You“ kūriniai, bet ir pluoštas naujų, dar negirdėtų kūrinių. Leon Somov ir Dileta jau spėjo kartu sukurti dar daugiau dainų, kurios nepateko į šį albumą ir vieną iš pirmų kartų nuskambės koncerte Karklėje.

Atnaujinto festivalio erdvėje lauks ne tik didžioji Optibet scena, tačiau lankytojai galės mėgautis ir kitomis aktyviomis pramogomis, plačiu maisto asortimentu. Paplūdimyje įsikūrusi scena, kvies šokti pagal didžėjų ritmus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką