Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 26d. 12:12

Filmo „Tyli naktis“ garso takelį kūrė Egidijus Dragūnas, Justė Arlauskaitė ir Mario Basanov

Maris Martinsons ir Egidijus Dragūnas-Selas
Organizatorių nuotr. / Maris Martinsons ir Egidijus Dragūnas-Selas

2013 m. sausio 18 d. Lietuvos kino teatruose pasirodysiančio režisieriaus Mario Martinsono filmo „Tyli naktis“ kūrimo procese dalyvavo daug išskirtinių Lietuvos meno ir pramogų pasaulio asmenybių. Filmo kompozitoriumi tapo vienas garsiausių ir produktyviausių nūdienos Lietuvos muzikos prodiuserių, kūrėjų ir atlikėjų Mario Basanov, o kuriant garso takelį jam talkino Egidijus Dragūnas-Sel ir Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Muzikine prasme – tai mūsų debiutas kine. Režisierius mums leido daug eksperimentuoti. Įkvėpimo sėmėmės iš Davido Lyncho, Aleksėjaus Balabanovo filmų muzikos. Rezultatas – stilingas, šiuolaikiškas, įvairiais ritmais pulsuojantis garso takelis,“ – interviu apie muzikos kūrimą filmui „Tyli naktis“ teigė Egidijus Dragūnas ir Mario Basanov.

Organizatorių nuotr./Filmas Tyli naktis
Organizatorių nuotr./Filmas „Tyli naktis“

Pasak paties Mario Martinsono, jis labai džiaugiasi bendradarbiavimu su garsiais muzikantais. „Jie greitai ir tiksliai pagavo filmo mintį, atmosferą, įsigyveno į personažų pasaulį, todėl jų pasiūlyti muzikiniai sprendimai iš karto pataikė „į dešimtuką“. Filmas alsuoja šiuolaikinio gyvenimo tempu, bet kartu muzika labai subtiliai perteikia filme kunkuliuojančių aistrų, jausmų, emocijų mozaiką,“ – sakė režisierius.

Kalbėdamas apie filmą Egidijus Dragūnas sakė: „Į kiną, kaip ir į muziką, žiūriu globaliai. Man nesvarbu, koks filmas – kinų, prancūzų, amerikonų ar lietuvių. Yra geras filmas arba blogas filmas. Man ne gėda išeiti iš filmo, jeigu jis blogas. „Tyli naktis“ – vienas iš tų filmų, iš kurių nereiks niekam atsistoti ir išeiti“.

Primename, kad Egidijus Dragūnas kaip tik šiu metu švenčia grupės „Sel“ 20-ąjį jubiliejų ir koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Portalas Žmonės.lt rašė, apie E.Dragūno koncertą gimtajame Vilniuje.

Jūsų dėmesiui – interviu su Mario Basanov ir Egidijumi Dragūnu-Selu, o kiek žemiau filmo „Tyli naktis“ anonsas:

VIDEO: SEL ir Basanov apie filmo TYLI NAKTIS garso takelį

VIDEO: Filmo TYLI NAKTIS trumpasis anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką