Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 22d. 12:56

„Finalo ketverto“ laimėtoja Indrė Juodeikienė pristato naują dainą: įvertinkite

Indrė Juodeikienė
Asmeninio albumo nuotr. / Indrė Juodeikienė

Dar pavasarį nugriaudėjusio projekto „Finalo ketvertas“ nugalėtoja Indrė Juodeikienė šiandien pristato naują dainą pavadinimu „Tu man pasaulis“. Mergina teigia, kad dainą parašė apgaubta tyro jausmo, kurį jaučia dėl vaikelio laukimo ir mylinčio vyro šalia.

„Finalo ketverto“ laimėtoja sako, kad daina „Tu man pasaulis“ yra apie vienintelę ir besąlygišką meilę. Mergina tiki, kad žmogų mylėti galima tik vieną kartą gyvenime, o susižavėjimas pasimiršta akimirksniu.

„Šio jausmo su niekuo nesumaišysi, kai tavo gyvenime atsiranda žmogus, dėl kurio pergyveni labiau nei už save patį. Gyvenimas su juo toks gražus, kad nenori, jog jis baigtųsi. Meilės jausmas tikrai yra užburiantis“, – sakė I.Juodeikienė.

Ieva Jūra nuotr./Indrė Juodeikienė
Ieva Jūra nuotr./Indrė Juodeikienė

Išskirtinė fotosesija – gaublys ant veido

„Aš visuomet kreipiuosi į vyrą patarimo. Galėčiau net pasakyti, kad jis yra mano didžiausias kritikas, kuris pro akis nepraleidžia nei vienos smulkmenos. Ir jei mato, kad gali ką nors patobulinti, tai būtinai ką nors pasakys ir „spirs į užpakalį“, jog viskas būtų net dar geriau.

Savo karjeros reikalus tvarkau kartu su savo vyru namuose, fotosesijos idėją irgi kartu sugalvojame. Todėl gaublio ant veido idėja sustiprina visos dainos mintį“, – apie naują kūrinio gimimą pasakojo Indrė.

Pasižiūrėkite ir įvertinkite:

VIDEO: Indrė Juodeikienė - Tu man pasaulis

Dainininkė tikina, kad idėja taip ir liktų idėja, jei nebūtų žmogaus, kuris padėtų ją įgyvendinti. Todėl ji didelį ačiū sako Kornelijai Mažeikaitei, kuri sutiko imtis šio kruopštaus darbo. „Rezultatas stebina labiau nei galėjau tikėtis“, – džiaugėsi I.Juodeikienė.

„Aš tikiuosi, kad kiekvienas klausytojas turi tokį žmogų šalia, kuriam galėtų ištarti: „Tu man pasaulis“. O jei dar nėra – nenusiminkit, jis tikrai atsiras. Tad skleiskime ir dovanokime tą tikrąją meilę vienas kitam“, – sakė dainininkė.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką