Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 7d. 13:07

G.Ambrazevičius pristato albumą pavadinimu „Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos“

Gytis Ambrazevičius
Vaizdo klipo akimirka / Gytis Ambrazevičius
Šią vasarą itin aktyviai muzikinėje scenoje reiškęsis, tris singlus ir tris juos papildančius vaizdo klipus išleidęs atlikėjas Gytis Ambrazevičius šiandien išleidžia albumą „Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos“.

Pasak G.Ambrazevičiaus, nors trukme tai yra trumpiausias jo ir Grupės albumas, tačiau jis buvo įrašinėjamas ilgiausiai – tam prireikė beveik metų, rašoma pranešime spaudai.

„Žinoma, labiausiai prie to prisidėjo pasaulinė pandemija, tik pradėjus įrašus dėl įvestų apribojimų buvome priversti juos nutraukti, vėliau ne vienam iš mūsų teko izoliuotis po kontaktų su sergančiais, o vasarą, kai neliko kliūčių koncertuoti ir keliauti, užsiėmėme būtent tuo, kas įrašų procesą dar labiau ištęsė. Esu dėkingas, kad garso režisierius Mantas Tamulionis išlaikė geležinę kantrybę ir niekur mūsų nepasiuntė“, – pasakoja Gytis.

Taip pat didelis iššūkis buvo pati albumo koncepcija – dainas papildyti bičiulių muzikantų indėliu. „Sunku buvo turbūt darbingiausiu laikotarpiu, t. y. vasarą visus sugaudyti, viską sustyguoti, bet dabar, klausantis galutinio rezultato, pasimiršta visi vargai“, – teigia dainų autorius ir atlikėjas.

Šiame albume be Gyčio Ambrazevičiaus (balsas, gitaros) ir Grupės muzikantų – Pauliaus Vaicekausko (smuikas), Haroldo Liumparo (elektrinė gitara), Tomo Usovo (klavišiniai, pritariamasis vokalas), Luko Norkūno (bosinė gitara, pritariamasis vokalas) ir Martyno Nugaro (mušamieji) galima išgirsti tokius kviestinius svečius, kaip multiinstrumentalistas Saulius Petreikis (pučiamieji), grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas, „Žalvarinio“ įkūrėjas Robertas Semeniukas (elektrinė gitara), dainų autorė ir atlikėja Bjelle (balsas), „Arbatos“ narys Sigitas Lobė (akordeonas), ir pritariamuosius balsus įrašę Girmantė Vaitkutė, Benas Malakauskas ir Gintaras Baltrušaitis.

„Jei nuoširdžiai, tai didžiuojuosi šiuo albumu, jis, kaip ir galima nujausti iš pavadinimo, yra truputį pretenzingas, bet labai šviesus ir žaismingas. Prie to prisideda ir vaizdinis Karolinos Nugaraitės apipavidalinimas“, – pasakojimą baigia atlikėjas.

Naujasis Gyčio Ambrazevičiaus ir Grupės albumas bus pristatytas spalio 7 d. koncerte muzikiniame klube „Tamsta“, leidėjas – asociacija „Slinktys“, jo atsiradimą iš dalies remia LATGA, AGATA ir Lietuvos kultūros taryba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką