Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 09 21, 12:21

G.Ambrazevičius pristato klipą „Numiriau“: idėją įgyvendino žinomas animatorius

Lietuvos muzikinėje padangėje animaciniai klipai – ne toks jau ir dažnas reiškinys, tad klausytojus nustebinti siekiantis ir naują dainą „Numiriau“ pristatantis dainų autorius ir atlikėjas Gytis Ambrazevičius pasirinko būtent šį kelią.
Gytis Ambrazevičius – „Numiriau“
Gytis Ambrazevičius – „Numiriau“ / Stopkadrai

Antano Skučo vardas besidomintiems lietuviškąja animacija turbūt puikiai žinomas. Jis yra tokių animacinių filmų kaip „Nebaigta pasaka“, „Iliuzija“, „Karalienės liūnas“, „Ką kuždėjo Nidos kopos“, „Puntuko akmuo“, „Grybų karas“, „Lakštingalų slėnis“, „Mūsų senis besmegenis“ ir kt. autorius, o 2009 metais už geriausią animacinį filmą „Vaikystės dienoraštis“ apdovanotas „Sidabrine gerve“, rašoma pranešime spaudai.

Pasak animatoriaus, dainos „Numiriau“ klipas buvo kuriamas kiek daugiau, nei mėnesį. Kadangi jis pieštas ranka, tai reiškia, kad kiekvienas veikėjas buvo perpieštas dešimtis ar šimtus kartų, o iš viso buvo nupiešta apie tūkstantis piešinių. Panašus stilius bei technika buvo naudojama ir filme „Grybų karas“, tad pasak A.Skučo, darbas neprailgo.

Dainą sukūręs Gytis Ambrazevičius džiaugiasi šia bendradarbyste. „Ramia širdimi atidaviau dainą į Antano rankas, pasiūliau tik pirminę idėją, o visa kita palikau jo valiai, nes žinojau ankstesnius darbus, tad pilnai pasitikėjau ir kaip matome, tai davė puikų rezultatą“, - sako jis.

VIDEO: Gytis Ambrazevičius ir Grupė - Numiriau

Atlikėjas taip pat džiaugiasi, kad prie dainos prisidėjo ir savo balsais ją papildė ne tik Grupės muzikantai, bet ir tokie tokie puikūs kviestiniai muzikantai, kaip „Baltojo Kiro“ lyderis Tautvydas Augustinas, Benas Malakauskas ir Lukas Norkūnas.

Naujasis Gyčio Ambrazevičiaus ir Grupės albumas bus pristatytas spalio 7 d. koncerte muzikiniame klube „Tamsta“, leidėjas – asociacija „Slinktys“, jo atsiradimą iš dalies remia LATGA, AGATA ir Lietuvos kultūros taryba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką