Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 20d. 10:26

Keturi vyrai susibūrė G.Baikštytės jubiliejaus staigmenai: prisidėjo sutuoktinis

Gražina Baikštytė
Asmeninio albumo nuotr. / Gražina Baikštytė
Šiandien legendinė aktorė, lietuviškojo grožio etalonas, elegancijos deivė Gražina Baikštytė švenčia jubiliejų: ta proga vyrai net iš trijų skirtingų šalių sugalvojo žinomai aktorei bei rašytojai padaryti staigmeną: įrašė kūrinį „Women in White“, pagal to paties pavadinimo filmą, kuriame suvaidinusi aktorė pelnė tarptautinę šlovę.

Kūriniui sukurtas ir specialus vaizdo klipas, o jame – išskirtiniai kadrai iš kino filmų, kuriuose aktorė vaidino. Jais pasirūpino Gražinos sutuoktinis, kino operatorių legenda – Algimantas Mikutėnas.

Idėja sukurti ypatingą sveikinimą kilo dviem skirtingų kartų savo sričių profesionalams – gitaristams Dmitrijui Zaborskiui ir Giedriui Balčiūnui (Mr. Jumbo). Roko gitaristas Dmitrijus jau keletą metų gyvena Alikantės kurorte Ispanijoje, kur ir toliau užsiima mėgstama veikla: kuria įvairiausias kompozicijas, groja gitara, o kurdamas niekada nepamiršta gimtosios šalies ir čia gyvenančių bičiulių.

VIDEO: WOMAN IN WHITE - Dmitrij Zaborskij & Mr. Jumbo // 2021

Vienas stipriausių išlikusių saitų: būtent su Algimanto ir Gražinos šeima. Su ja supažindino ir savo bičiulį – Giedrių Balčiūną (Mr. Jumbo), todėl idėja pasveikinti visų mylimą ir gerbiamą aktorę Gražiną Baikštytę gražaus jubiliejaus proga dviem gitaristams gimė natūraliai.

Asmeninio albumo nuotr./Gražina Baikštytė
Asmeninio albumo nuotr./Gražina Baikštytė

„Gražina man yra moters grožio etalonas, ko gero, nuo vaikystės. Susipažinus gyvai su šia aktorės ir kinematografo pora, negalėjau atsigėrėti Gražinos elegancija, geraširdiška aura, o nuo jos sutuoktinio Algimanto, kurį bičiuliai draugiškai vadina Miku – roko muzikos gerbėjo dvasia”, – įspūdžiais dalijasi Giedrius Balčiūnas (Mr. Jumbo).

Dmitrijus Zaborskis savo ruožtu siunčia jubiliatei štai tokią žinutę:

„Miela Gražina. Daug metų atgal teko garbė pabendrauti su Juozu Erlicku. Jo pasakyti žodžiai įstrigo atmintyje: „Yra žmogus, yra ir kvapas”. O aš, žvelgdamas į Tave, sakau: „Yra žmogus, yra grožis, nuoširdumas ir talentas. Tu mus, muzikantus, įkvėpei parašyti ir padovanoti Tau kūrinį. Darbo įdėta nemažai, bet Tu to verta! Ačiū, kad esi su mumis. Sveikiname, mylime, gerbiame! Su gražiu jubiliejumi!”

Asmeninio albumo nuotr./Gražina Baikštytė
Asmeninio albumo nuotr./Gražina Baikštytė
Asmeninio albumo nuotr./Gražina Baikštytė
Asmeninio albumo nuotr./Gražina Baikštytė

Kūrinio muzikiniame takelyje skamba būgnų partija, kurią įrašė būgnininkas Phil Sohka iš Maskvos, grojantis grupėje „Pushkin Community band”, o bosinės gitaros partijas įgrojo bosistas Dmitrij Kunin iš Sankt Peterburgo grupės „Splean”.

Legendinei kino aktorei Gražinai Baikštytei antradienį, liepos 20 d., sukanka 70 metų. Per savo karjerą ji yra sukūrusi per 40 vaidmenų skirtinguose Lietuvos bei užsienio autorių filmuose. Nuo 1983 m. yra Lietuvos kinematografininkų sąjungos narė, o nuo 1993 m. Rusijos kino aktorių gildijos narė. Dirba žurnalistinį darbą, yra parašiusi 3 knygas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

10:24
04:58
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką