Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„G&G Sindikatas“ narys Donciavas apie naują albumą: „Per 6 metus įvyko daug revoliucijų“

Donatas Juršėnas-Donciavas
Mona Grit nuotr. / Donatas Juršėnas-Donciavas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos hiphopo scena gyva ir kunkuliuojanti. Po šešerių metų pertraukos naują albumą pristato ir Lietuvos hiphopo mohikanai – „G&G Sindikatas“. Kaip teigia „G&G Sindikatas“ narys Donatas Juršėnas-Donciavas, daug visko įvyko per pastaruosius metus, tačiau šių metų šventės bus džiugesnės, nei įprastai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Donciavai, kokios šventės laukia šiais metais – šventiškos ar darbingos?

Šiais metais šventės labiau šventiškos, nei per pastaruosius kelerius metus. Prieš pat naujuosius išleidžiame šeštą albumą, tad šventes tenka derint su darbu. Net negaliu pasakyt, ko labiau laukiu – ar Nauju Metų, ar gruodžio 29 dieną išeisiančio albumo ir jo pristatymo koncerto.

Čia Kalėdinė dovana sau ir gerbėjams?

Kai kūrėme albumą, nemąstėme apie jį, kaip apie Kalėdinę dovaną. Darbai užsitęsė ir reikėjo priimti sprendimą – leisti per kalėdinį laikotarpi, ar kitais metais. Labai nenorėjome pabaigtą produktą laikyti sau. Juo labiau, kad norėjosi sėsti jau prie naujų darbų. Taip ir nusprendėme, kad šventinis laikotarpis tiks albumo pristatymui. Manau, kad tai dovana tiek mums, tiek gerbėjams.

Kokios emocijos susijusios su albumo pristatymu?

Emocijų daug. Per šešerius metus daug visko įvyko tiek asmeniniame gyvenime, tiek visur kitur. Albumo pavadinimas „Revoliucijos garso takelis“ nesusijęs su politika – tai pavadinimas sau. Daug buvo revoliucijų per šį laikotarpį – tiek mažų, tiek didesnių. Tai kad išlikome kartu ir nepakitusia sudėtimi yra džiuginantis faktas. Po kiekvieno albumo išleidimo įsivyrauja vidinė tyla ir jausmas, kad viską jau pasakei, tačiau su laiku emocijos kaupiasi ir taip gimsta nauji kūriniai. Šiuo metu jaučiu savotišką ramybę, bet kartu ir jaudulį dėl laukiančių albumo pristatymo koncertų.

Albumą ruošėte ganėtinai ilgai. Dirbote su pertraukomis ar užtruko kūrybiniai ieškojimai?

Kartais žmonės sako, kad per šešis metus turėjom prirašyti virš 100 kūrinių – juk tiek daug laiko dirbom. Aišku ne! Visi mes turime atskirus darbus bei užsiėmimus. Aš dirbu savo įrašų studijoje „Porno sound“ su įvairiais atlikėjais. Per šį laiką teko kurti ar prodiusuoti ne vieną albumą. Kartais su „G&G“ į studiją susirinkdavom kartą per mėnesį, kartais dar rečiau. Todėl ypatingai smagu matyti išleistą produktą, kuriame per 6 metus sudėta viskas, ką pavyko padaryti geriausio.

Penktadienį Kalėdas su „G&G Sindikatu“ švęsite Kaune alternatyvioje erdvėje „XATA“. Ką esat paruošę žmonėms, kurie ateis švęsti kartu?

Na, juk čia grosim antrą Kalėdų dieną. Man nuo vaikystės tai buvo smagiausia Kalėdų diena, kai gali atšvęst su draugais. Atsivešim šventinę nuotaiką ir tikėsimės, kad žmonės su tokia pačia nuotaika rinksis į koncertą. Mūsų pasirodymuose neatsiejama yra improvizacija, todėl dviejų vienodų koncertų niekada nebūna. Manau šia ypatingą dieną tikrai bus siurprizų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką