Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 24d. 12:04

G.Leškevičiaus dainos premjera: „Pakartot! Taip sakau net apie savo klaidas...“

Giedrius Leškevičius
Asmeninio albumo ir D.Minsevičiaus nuotr. / Giedrius Leškevičius
Laidų vedėjas Giedrius Leškevičius pristato dainą „Pakartot“, rašoma pranešime spaudai.

Likus savaitei iki kalendorinės vasaros pabaigos, pristatydamas dainą „Pakartot!“, televizijos laidų vedėjas ir atlikėjas Giedrius Leškevičius kalba mįslingai: „Kai patiriu kažką įspūdingo, visuomet mąstau: „Pakartok, kol gali.“ Buvo sunku, bet rezultatas pranoko lūkesčius? Irgi verta pakartoti! O jeigu, tikėdamasis visa ko geriausio, pridarau klaidų – net ir tuomet sakau: reikia pakartot! Jei nepavyks atlikti geriau, bus puiki pamoka. Iš kiekvienos dienos stengiuosi priimti viską, ką ji man duoda, todėl nedvejodamas pakartočiau visą savo gyvenimą.“

Apie tai ir ši daina, kuriai tekstą ir muziką parašė pats atlikėjas, o aranžuotę kūrė kartu su multiinstrumentalistu Tomu Chveduku.

Dainą išgirsti galite čia:

VIDEO: Giedrius - Pakartot! (official lyric video) NAUJA DAINA 2021

„Mes esame truputį krapštukai ir perfekcionistai,– apie kūrybinį procesą kalba G.Leškevičius,– Užuot nuėję paprastesniu „kompiuteriniu“ keliu, dažniausiai ieškome „gyvų“ garsų ir jų sąskambių“. Mąstydami apie trimito garsą, kūrėjai įsivaizdavo, tarsi jis iš bokšto skamba atvykstančiam karaliui, ir talentingas trimitininkas Donatas Byčenka tai puikiai įgyvendino.

O perkusininkas Žydrūnas Mockūnas pridėjo afrokubietiško prieskonio, kuris dainai suteikia laisvės ir paplūdimio šėlsmo pojūtį. Kad visa tai skambėtų darniai, pasirūpino garso meistras Andrius Bernatonis. O kad dainos klausytis būtų smagiau, keletui valandų Giedrius atsidavė dar vienai savo aistrai – motociklams, ir patikėjo operatoriui Žygimantui Kaminskui sukurti tekstinį-vaizdinį dainos apipavidalinimą.

G.Leškevičius atskleidžia, kad su daina „Pakartot!“ įpusėjo debiutinio albumo „Dvigubai“ įrašus. „Pakartot – tai ne tik žodis. Tai ir šūkis, kurį muzikantams labiausiai norisi girdėti publikos skanduojamą po koncerto, ir pripažinimas, ir įvertinimas, ir netgi meilės išraiška,“– priduria autorius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

00:53
02:40
01:06:56

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką