Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 16, 20:44

Gabrielius Vagelis pristato naują dainą „Be išimčių“: apnuogino sielą ir kūną

Atlikėjas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Be išimčių (Jei tu, tada ir aš esu)“ iš šviežiai išleisto savo debiutinio albumo „Vėjai ir vanduo“.
Gabrielius Vagelis
Gabrielius Vagelis / Marijos Meškovaitės nuotr.

Kaip ir albumo viršelyje, naujajame klipe G.Vagelis išdrįso apsinuoginti ir atverti klausytojams savo sielą.

„Daina „Be išimčių“ yra labai jautri, nes ji yra apie patį tikriausią ir stipriausią įmanomą ryšį – apie meilę. Kai kitas žmogus tau yra visas gyvenimas, jeigu egzistuoja jis, tada egzistuoji ir tu. Tiesiog neįsivaizduoji, kaip galėtų būti kitaip.

Marijos Meškovaitės nuotr./Gabrielius Vagelis
Marijos Meškovaitės nuotr./Gabrielius Vagelis

Tą artumą ir tyrumą norėjome atspindėti ir vaizdo klipe, kad klausytojas galėtų pajausti, kaip visa tai yra trapu. Didžiulis ačiū Marijai Meškovaitei, kuri padėjo tą jausmą taip nuostabiai įamžinti“, – pasakojo dainos autorius G.Vagelis.

Pasak atlikėjo, naujosios dainos „Be išimčių (Jei tu, tada ir aš esu)“ ir klipo išleidimui laikas pasirinktas neatsitiktinai.

„Ši daina, manau, labai tinka šiuo laikotarpiu, nes per Kalėdas mes prisimenam visus artimuosius. Ateina pats gražiausias metų laikas, kai norisi būti su pačiais artimiausiais žmonėmis – su tais, kuriuos branginame, kuriuos mylime ir be kurių neįsivaizduojame savo gyvenimo“, – kalbėjo G.Vagelis.

VIDEO: Gabrielius Vagelis - Be išimčių (Jei tu, tada ir aš esu)

Naująjį G.Vagelio albumą „Vėjai ir vanduo“ jau galima rasti muzikinėse platformose ir įsigyti internetu, tačiau visų albumo dainų „YouTube“ kanale dar reikės palaukti. Priežastis, pasak G.Vagelio, labai paprasta – „YouTube“ skirtas vaizdo įrašams, taigi pasitaręs su komanda atlikėjas nusprendė, kad visas albumo dainas turi lydėti vaizdo klipai.

„Planuojame visas albumo dainas ir vaizdo klipus paviešinti iki kitų metų kovo mėnesio, taigi dabar kiekvieną mėnesį galite laukti muzikinių naujienų“, – žadėjo atlikėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką