Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Garbanoto Bosisto“ laikui nepavaldžiose svajonėse – koncertas su Freddie Mercury

„Garbanotas Bosistas“
Lino Mažono nuotr. / „Garbanotas Bosistas“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Galbūt tai pasakojimas apie buvimą kartu, apie skirtingų muzikinių skonių, skirtingų požiūrių, skirtingų siekių ir tikslų gludinimą, mėginimą juos peržengti, įveikti. Mėginimą įveikti laiką. Mėginimą nulipdyti kažką bendro iš mūsų visų“, – svajingai, hipiškai ir visiškai neįpareigojančiai į koncertą sostinės „Vasaros terasoje“ trečiadienį, liepos 15-ąją kviečia „Garbanotas Bosistas“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusių dešimtmečių meilės, taikos ir rokenrolo idėjas kuo puikiausiai perkėlę į betoninį XXI a. Vilnių „bosistai“ šį pavasarį išleido kuo puikiausiai internetu klausomą bei „fiziškai“ perkamą albumą „Above Us“. Ir jame, ir gyvai koncertuose muzikantai mieliau už viską ne tiesiog groja ir dainuoja, bet pasakoja istorijas, kurių tiesiog norisi klausytis dar ir dar.

„Visuose pristatymo koncertuose nutiko kažkas tokio, dėl ko verta gyventi“, – visiškai nuoširdžiai kalba grupės nariai ir čia pat įspūdžius verčia kuo tikriausia poezija, – „Vienuose koncertuose garsas toks puikus, kad instrumentai atrodo patys groja ir visi siūbuojam, kituose žmonės aplinkui taip arti, kad atrodo visi kažkur tuoj pakilsim, o dar kitur grojam, o kitur už mūsų horizonte ugninė motulė į jūrą brenda vakariniam tualetui“.

VIDEO: Garbanotas Bosistas - Should Your Name Be Love

Paklausti apie ateities planus „Garbanoto Bosisto“ šeimynykščiai juokauja, kad labiausiai šiuo metu laukia antrojo albumo premjeros, nes „Above Us“ jau pristatė taip, kaip buvo suplanavę. Tiesa, tokio ambicingo plano ir sklandaus jo įgyvendinimo galima net pavydėti – albumas gyvai sugrotas ne tik Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, bet ir daugelio muzikantų svajonių šalyje – Didžiojoje Britanijoje.

VIDEO: Garbanotas Bosistas - Gėlėta Suknia

„Aplankėm dar tikrai labai nedaug šalių, bet publikos skirtumai tikrai jaučiasi. Pirmiausia, matyt, dėl tautos mentaliteto, o, antra, dėl kultūrinių skirtumų“, – kiek kuklindamiesi kelionių atsiminimais dalinasi grupės nariai, – „Čia Lietuvoje, namai, čia pasisemi energijos ir tikėjimo, jog verta nuvežt muziką už šalies ribų, visi tie žmonės, kurie ateina į koncertus ir linguoja, šoka ar šypsosi ir yra didžiausias paskatinimas surizikuoti“.

Apie užsienio publiką užsiminta ne šiaip sau. Iškart po pasirodymo „Vasaros terasoje“ garbaniai pakuosis lagaminus ir vyks į Latviją, kur penktadienį pasirodys didžiausiame festivalyje Baltijos šalyse – „Positivus“. Grįžusi gimtinėn grupė liepos 25-ąją savo koncertą dovanos Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo 100-mečio šventės lankytojams.

Lino Mažono nuotr./„Garbanotas Bosistas“
Lino Mažono nuotr./„Garbanotas Bosistas“

Pokalbio pabaigoje paprašyti įvardinti muzikantą, kurį labiausiai norėtų „apšildyti“, vilniečiai nebesidrovi. „Sunkoka išsirinkti, bet pirma mintis kažkodėl buvo Freddie Mercury! „Queen“ koncertas Vingio parke būtų kažkas karalieniško“, –  šypsosi „Garbanotas Bosistas“ ir tokiomis mintimis tik dar kartą patvirtina, kad jo muzika nepavaldi laikmečiams ir madoms.

Gyva kelionė į dar nelankytas vietas, šokiai basomis ir iš kolonėlių virstančios gėlės – trečiadienį, liepos 15-ąją, „Vasaros terasoje“. Kultūrinis mokestis už koncertą – 1 euras.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką