Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gausus būrys balsingų dainininkų susikovė aklojoje „Lietuvos balso“ perklausoje

Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas, Katažina Nemycko ir Inga ir Arūnas Valinskai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas, Katažina Nemycko ir Inga ir Arūnas Valinskai
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį gausus būrys antrąjį sezoną pradedančio LNK projekto „Lietuvos balsas“ gerbėjų rinkosi sostinės „Teatro arenoje“ – čia pradėtos pirmosios televizijos konkurso aklosios peržiūros, kurių metu dainingi lietuviai mėgino iškovoti teisę rungtis projekte.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!


Net 48 puikiai dainuojantys pirmųjų dviejų aklųjų peržiūrų dalyviai stojo prieš projekto mokytojus – Katažina Nemycko, Ingą ir Arūną Valinskus, Merūną Vitulskį ir Donatą Montvydą. Savo ruožtu šie scenos profesionalai atrankos dalyvių atliekamų kūrinių klausėsi nematydami jų veidų – vertino vien balsus.

Dalyviai aklųjų peržiūrų metu mokytojams atliko pačių pasirinktus kūrinius, jiems pritarė gyvai scenoje groję muzikantai.

Projekto mokytojai aklųjų perklausų metu sprendė, kurie dalyviai tęs kovą projekte – rinkosi mokinius savo komandoms. Viso kiekvienas mokytojas į savo „Lietuvos balso“ komandą per penkias akląsias peržiūras turi išsirinkti net 14 dainininkų.

Aklosios peržiūros – pirmasis „Lietuvos balso“ kovų etapas. Viso planuojamos net penkios peržiūros, kurias televizijos žiūrovai LNK eteryje išvys jau rugsėji, pirmose penkiose  „Lietuvos balso“ laidose.

Vien balso negana

Nors projektas dar vos prasidėjo, „Lietuvos balso“ mokytojai visi kaip vienas žvelgia į perspektyvą ir tikino, jog norint projekte kautis iki galo, o gal net tapti nugalėtoju, vien balso negana – „Lietuvos balso“ žvaigždė turi turėti charizmą, būti įdomi, profesionali.  

Antai K.Nemyzko portalui Žmonės.lt tikino, jog aklosiose peržiūrose klausydamasi dalyvių balsų stengiasi „užčiuopti cinkelį“. Vėliau, esant reikalui, ir ekstremaliems sprendimams ryžtųsi – sceninį įvaizdį savo mokiniui pakeistų, paauklėtų.

Panašiai kalbėjo ir I.Valinskienė, norinti dainininko pasirodyme girdėti užtikrintumą ir nė nematydama šio veido pajausti sceninį žavesį. Patvirtino: tai yra įmanoma, tad kartu su vyru vieną komandą formuojanti moteris to ir sieks.

Cinkelio, charizmos, žavesio ir entuziazmo atrankos dalyvių balsuose ieškojo ir D.Montvydas, filmavimo metu tikinęs atradęs ne vieną tokį talentą.

Kartelės perklausų metu mokytojai nenuleido – pasirinktus dalyvius įvertino visapusiškai. „Jau iš balso aišku, kad tu – tikras energijos užtaisas!“ – patikusiai dalyviai sakė K.Nemyzko. „Aš klausiau ir mėgavausi – labai susijaudinau“, – dalyvę vertino D.Montvydas.

Bus papildyta atrankos rezultatais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką