Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 27d. 09:54

Gebrasy pristato naują dainą ir jos klipą: kūrinyje – nustebinsianti repo partija

Šiais metais vienu iš Lietuvos muzikinių atradimų tapęs Audrius Petrauskas-Gebrasy pristato naują dainą „Outta Love“ ir jos vaizdo klipą.

„Šie metai buvo labai turiningi. Lydėjo sėkmė „Eurovizijos“ atrankoje, įvyko nemažai koncertų, kuriuose skambėjo mano autorinės dainos. Smagu, kad mane ir mano kūrybą atradusių klausytojų ratas vis plečiasi, per šiuos metus pavyko išleisti jau keturias naujas dainas ir nesinori sustoti“, – pasakoja atlikėjas.

Gretos Kuliušaitės nuotr./Audrius Petrauskas-Gebrasy
Gretos Kuliušaitės nuotr./Audrius Petrauskas-Gebrasy

Šį kartą Gebrasy daina klausytojus maloniai džiugins R&B ir Pop žanrams būdingu skambesiu, o dainoje skambanti repo partija gali net nustebinti.

VIDEO: Gebrasy - Outta Love (Official Music Video)

„Neturėjau tikslo parašyti dainą, kurioje repuoju, man pačiam tai buvo labai netikėta.Žinoma, pradžioje tikėjausi jog repo partiją atliks kažkas kitas, bet kai įrašinėjau dainą pas muzikos prodiuserį Faustą Venckų, jis primygtinai reikalavo, kad repuočiau pats, nes jam patiko organiškumas. Galų gale, užbaigėme dainą ganėtinai operatyviai, nes ji daugeliui mūsų artimiausių draugų paliko puikų įspūdį“, – pasakoja atlikėjas.

Atlikėjas tikisi, kad pasigilinusiems į dainos tekstą klausytojams pavyks identifikuoti ir savo patirtis.

„Dainos, kurią šiandien noriu pristatyti klausytojui,idėja gana paprasta. Jeigu pažvelgtume paviršutiniškai–„Outta Love“ yra apie nepavykusius santykius ir apie šiek tiek sumišusią buvusią antrąją pusę, kuri vis dar nesusitaiko su tų santykių pabaiga.

Bet jeigu pažvelgsime giliau– visi esame patyrę tą nemalonų atkaklumą, kuomet jaučiamės slegiami kito žmogaus ar aplinkos dėmesio. Kad tai liautųsi, dainoje vyksta žaidimas kaip įvairiausiais būdais pasakyti ne tiems, kurių atkaklumas veržiasi per kraštus. Dainos tema itin aktuali nuo tada, kai tapome taip lengvai visiems prieinami ir matomi dėl socialinių medijų“, – atskleidžia Gebrasy.

Gretos Kuliušaitės nuotr./Audrius Petrauskas-Gebrasy
Gretos Kuliušaitės nuotr./Audrius Petrauskas-Gebrasy

Dainos „Outta Love“ muzikinis klipas – vizualizacija įkvėpta kasdienybėje mus blaškančių minčių ir nuotaikų, kurios supa ir valdo žmogų. Būtent šiam efektui perteikti buvo pasirinkta įvairių spalvų šviesų paletė.

„Kiekvienai dainai stengiamės sugalvoti ir įgyvendinti vizualinę idėją, kuri padėtų perteikti dainą efektyviau. Jeigu ne mūsų„Gebrasy komanda“, kurioje yra Paulius Varonenka, Julius Kšivickis, Evelina Beivydaitė, Gustė Kislauskaitė ir kiti, tai būtų absoliučiai neįmanoma. Be galo džiaugiuosi turėdamas tokią įkvepiančią komandą, kuriai niekas nesvarbu – tik rezultatas“, – teigia atlikėjas.

Pokalbį su atlikėju galite išgirsti čia:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką