Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 16d. 11:30

Gedimino Zujaus namuose muzikos žvaigždynas surengė netikėtą koncertą – publika apie jį nežinojo

Kastytis Kerbedis, Merūnas Vitulskis, Steponas Januška, Veronika Povilionienė, Edmundas Kučinskas
Loretos Kondratės nuotr. / Kastytis Kerbedis, Merūnas Vitulskis, Steponas Januška, Veronika Povilionienė, Edmundas Kučinskas

Prodiuserio ir kompozitoriaus Gedimino Zujaus namuose vėl atvertas „Šančių kultūros kiemas“. Bičiulio kvietimą džiazo melodijomis nustebinti save ir kitus šįkart priėmė Kastytis Kerbedis, Merūnas Vitulskis, Asta Pilypaitė, Edmundas Kučinskas, Veronika Povilionienė, Steponas Januška, Jūratė Miliauskaitė, Aras Vėberis, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Gintaras Stankūnas, Saulius Šiaučiulis, Gintaras Šulinskas, Egidijus Sipavičius.

„Pasirodymus įrašėme, todėl improvizuotas koncertas netrukus turėtų pasiekti kauniečių ausis ir akis“, – patikino žinomas muzikos prodiuseris, dėstytojas, novatoriškų projektų iniciatorius G.Zujus.

„Šančių kultūros kiemas“ vartus netikėtiems sumanymams atveria trečius metus iš eilės. Ir visa tai vyksta paties G.Zujaus namuose.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Paklaustas, kaip kilo mintis savo kiemą atverti Šančių bendruomenei, žinomas kaunietis tikino, kad jau šimtmetį skaičiuojantis medinukas visa laiką buvo atviras žmonėms ir kultūrai. G.Zujaus prosenelis buvo aktyvus visuomenės veikėjas, prisidėjęs prie Šančių bažnyčios statybų, o bendruomeniniame gyvenime reiškėsi ir kompozitoriaus senelė, Raudonojo Kryžiaus sekretorė.

„Mes visą laiką buvome kultūros sūkuryje, – sakė G.Zujus, – Žmonės renkasi šiuose namuose ir pasakoja savo istorijas. Jas aš kaupiu ir saugau.“

Užpernai „Šančių kultūros kieme“ muzika skambėjo vieną, o pernai – net dvi dienas.

Anot G.Zujaus, garsių atlikėjų pasibuvimo rezultatas turėtų nustebinti ne vieną klausytoją, nes dauguma jų išdrįso prisiliesti prie mažiau jiems pažįstamo muzikinio žanro – džiazo.

„Šįmet nusprendėme publikos nekviesti, o koncerto įrašą įkelti į virtualią erdvę. Viskas dėl tos koronos“, – sakė nerukus ir asmeninę sukaktį – gimtadienį minėsiantis kompozitorius.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

00:38
13:16
01:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką