Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 10d. 14:00

Gerbėjus sudomino išskirtinis susitikimas su Donatu Montvydu

Donatas Montvydas
„Naisių vasaros“ organizatorių ir „Už blaivią“ iniciatyvos nuotr. / Donatas Montvydas

Prieš mažiau nei mėnesį atlikėjui Donatui Montvydui paskelbus apie koncertinį turą „TOP3“, itin didelį susidomėjimą sukėlė išskirtinius privalumus suteikiantys gerbėjo bilietai. Šiandien atlikėjas praneša, kad tokių bilietų parduota jau per 50 proc.

Spalio 14,15 ir 16 d. Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus arenose rengiamame D.Montvydo koncertiniame ture pasak atlikėjo siekiama atiduoti duoklę ir patiems ištikimiausiems gerbėjams, todėl rombo formos scenos viduje bus įkurta speciali zona, skirta gerbėjams.

„Gerbėjas visada man buvo ir yra svarbiausia kūrybos grandis, kuri gali įvertinti mano įdėtą darbą ir padėti kūrybą nukreipti tinkama linkme, tad šiame ture norėjau, kad didžiausi gerbėjai turėtų galimybę pabendrauti su manimi ir pamatytų viską iš tos pozicijos, kurioje kiekvieno koncerto metu esu aš – scenos“ – anksčiau atviravo atlikėjas.

Būtent šiuos bilietus gerbėjai skubėjo įsigyti, kadangi tai garantuos vietas scenos viduje, naujausią atlikėjo albumą #BLCK dovanų, išskirtinį susitikimą po koncerto specialioje zonoje, momentinę fotografiją su D. Montvydu, tad praėjus mėnesiui nuo bilietų prekybos pradžios, šių bilietų parduota jau 50 proc.

Asmeninio archyvo nuotr./Donatas Montvydas
Asmeninio archyvo nuotr./Donatas Montvydas

„Džiugu, kad šis bilietų konceptas pasirodė aktualus gerbėjams ir jie vertina suteikiamus privalumus. Pažadu, kad koncertinio turo „TOP3“ metu kiekvienas atėjęs įvertinti tai, ką parengiau, išsineštų tik geriausius įspūdžius“ – teigia D.Montvydas.

Anksčiau atlikėjas yra teigęs, kad koncertinis turas „TOP3“ yra paties režisuojamas šou, kurio metu gerbėjai turės progą išvysti ir „eurovizinį“ pasirodymą su visomis detalėmis.

„Šiandien galiu atskleisti, kad turo metu su manimi scenoje pasirodys ir 10 šokėjų komanda, su kuria jau dabar pradedame tam ruošti – parodysime tai, ką galime geriausiai“ – teigia pozityvumu spinduliuojantis D.Montvydas.

Koncertinis turas „TOP3“ vyks trijose šalies arenose: spalio 14 d. Klaipėdos „Švyturio“, spalio 15 d. Kauno „Žalgirio“ ir spalio 16 d. Vilniaus „Siemens. Bilietus į koncertus platina bilietai.lt ir „Tiketa“.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Mansas Zelmerlowas ir Donatas Montvydas
Luko Balandžio / 15min nuotr./Mansas Zelmerlowas ir Donatas Montvydas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką