Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 2d. 15:46

Geriausiu pasaulyje romansų atlikėju tituluojamas Aleksandras Malininas koncertuos Lietuvoje

Aleksandras Malininas
„Makroconcert“ nuotr. / Aleksandras Malininas

Vienas geriausių pasaulyje romansų atlikėjas Aleksandras Malininas ruošiasi gastrolėms po Lietuvą. Lapkričio mėnesį dainų autorius ir muzikantas mūsų šalyje surengs net keturis koncertus. Aleksandro Malinino pasirodymai vyks: lapkričio 3 d. „Švyturio arenoje“ Klaipėdoje, lapkričio 4 d. Kaune, lapkričio 5 d. „Šiaulių arenoje“ ir lapkričio 6 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje.

Aleksandras Malininas atliks geriausius savo kūrinius ir naujus, daugeliui dar negirdėtus romansus. Talentingasis dainų autorius, dainininkas ir muzikantas savo gerbėjams pristatys visą savo kūrybinį kelią – nuo klasikinių romansų iki šedevrais tapusių baladžių.

Bilietus į Aleksandro Malinino koncertus Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Vilniuje galima įsigyti „Bilietai.lt“ kasose ir internetu. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.bilietai.lt

Aleksandras Nikolajevičius Malininas gimė ir užaugo Sverdlovsko mieste, Rusijoje. Pirmuosius žingsnius muzikoje jis žengė 1976 m. mokydamasis prie Valstybinės Sverdlovsko Filharmonijos įkurtoje estrados studijoje. Atlikdamas karinę tarnybą Aleksandras Malininas dainavo armijos chore, o 1981 m. pradėjo muzikuoti populiariame vokaliniame instrumentiniame ansamblyje „Pojut Gitary“.

Persikėlęs gyventi į Maskvą, Aleksandras Malininas baigė muzikos mokyklą ir netrukus buvo pakviestas dainuoti į garsiąją Staso Namino vadovaujamą grupę. 1986 m. Aleksandrui Malininui pasisekė ištrūkti iš už „geležinės uždangos“ – kartu su dainininku ir prodiuseriu Davidu Pomeranzu jis surengė labai sėkmingas gastroles Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pasibaigus koncertams muzikantai įrašė ir išleido bendrą singlą „Faraway Lands“.

Publika ir kritikai išskyrė unikalų ir savitą Aleksandro Malinino balsą, dainų atlikimo stilių. Liaudies daina „Chernyj Voron“ ir rusų romansas „Jamschik, Ne Goni Loshadej“ tapo hitais visoje Rusijoje ir už jos ribų. Didžiosios sėkmės Aleksandras Malininas sulaukė 1988 m. laimėjęs pagrindinį prizą jaunųjų talentų konkurse „Jūrmala – 88“. Muzikos mylėtojai ir kritikai iš trijų muzikanto atliktų kūrinių geriausiai įvertino dainą „Korrida“, kuri ir laimėjo konkurso „Grand Prix“.

Netrukus Aleksandras Malininas tapo vienu populiariausiu solistu Rusijoje. Geriausiai tai įrodo 1990 m. Maskvos sporto ir koncertų rūmuose „Olimpijskij“ surengta koncertų serija. Visi bilietai į šiuos koncertus buvo išpirkti – iš viso pasiklausyti Aleksandro Malinino dainų per 20 dienų atėjo daugiau nei 360 tūkst. žmonių. Tai vienas didžiausių rekordų Rusijos populiariosios muzikos istorijoje.

Už ypatingus pasiekimus muzikoje Aleksandras Malininas yra apdovanotas pačiais aukščiausiais valstybiniais apdovanojimais. Atlikėjui yra suteikti „Nusipelniusio Rusijos artisto“ ir „Rusijos liaudies artisto“ vardai. Lietuvoje Aleksandras Malininas ir jo grupė atliks pačias geriausias savo dainas: „Naprasnyje Slova“, „Poruchik Golicyn“, „Belyj Kon“ ir populiarius rusų romansus pagal Sergejaus Jesenino eiles.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką