Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 21, 17:36

Grupę „2 Kvėpavimas“ palikęs D.Tutiškynas pradeda solinę karjerą

Done – Dmitrijus Tutiškynas, išėjęs grupės narys iš „2 Kvėpavimas“ ir pradėjęs savo solinę kūrybą. Šįkart jis pristato naują dainą „Raudona“.
Dmitrijus Tutiškynas
Dmitrijus Tutiškynas
Temos: 2 Dainos Premjera

„Ištikrųjų ši daina gimė gan greitai ir netikėtai, eilinis vakaras savo studijoje, viskas lyg, kaip įprasta diena, ieškau nauju idėjų, minčių, skambesių ir staiga užtaikau ant šios melodijos, kuri iš pirmųjų akordų mane atjungia nuo visko ir lyg kviečia pasikalbėti vienas prieš vieną“, – pasakoja Dmitrijus Tutiškynas.

Pats ritmas, melodija, visa nuotaika primena – Raudona – Meilę – Jausmus, teigia atlikėjas.

„Man šiaip patinka ši spalva, ji atrodo tokia tikra, graži, kaip tuo momentu viskas sukosi aplink jausmus ir aplink šią spalvą, galvoju parašysiu priedainį, aš ji parašiau, mane užkabino. Galvoju, kas jeigu pasidalinti su klausytojais savo TikTok'e?

Dmitrijus Tutiškynas
Dmitrijus Tutiškynas

Vos 3 dienos 50k peržiūrų TikTok'e, pagalvojau nerealiai, kaip man, tai geri skaičiai. Tikrai nustebino ant kiek visi pradėjo klausinėti kas per daina ir kada ji bus, ženklas kad ją reik daryti toliau, ilgai negalvojęs, aš paėmiau ir užbaigiau šia daina poros dienų begyje. O dabar, esu pasiruošęs ją pristatyti ir savo klausytojams, pasidalinti, šiuo Raudonu Vaibu“, – džiaugėsi Dmitrijus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką