Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 24d. 20:46

Grupė „Arbata“ pristato naują klipą: jo herojus skiria net 80 metų

Grupė „Arbata“
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė „Arbata“

Grupė „Arbata" žadina apetitą – pristato ką tik susuktą vaizdo klipą „Regiu tave", kuris, pasak vokalisto Andriaus Zalieskos-Zalos, geriausiai atspindi visą būsimo albumo koncepciją, o daina/eilėraštis „Regiu tave" – tarsi raktas, atrakinantis duris likusioms dainoms.

Į elektroninius ritmus įvilkta poezija dinamiškesniam skambesiui, o istorija ir vaizdiniai, kaip ir būsimasis albumas, sukonstruoti iš priešybių sintezės. Vaizdo klipas, paspalvintas vokalo grūdėtumu, leis naujai atrasti ir pažinti grupę.

VIDEO: ARBATA - Regiu tave

A.Zalieska sako, kad visko daug buvo filmuojant šį klipą – juk jo herojus skiria net 80 metų!

„Pradėtus darbus reikia baigti" – tik tiek tepasakė ilgaamžis klipo veikėjas, paklaustas, ar nesunku filmuotis, o mažasis personažas nuo pradžios iki galo patenkintas vykdė nurodymus. „Kiekvienas su savo išmintimi, požiūriu ir matymu“ – sako grupės vokalistas.

Klipe išryškėjęs dualumas – būsimo albumo, kuris sudėliotas iš kontrastų – alegorijų ir metaforų pilnos akustikos ir stilingos elektronikos, simbolis.

Poetišką ir melodingą muziką grojančios „Arbatos" naujasis albumas pasirodys gruodį, o jo laukiant belieka mėgautis nauju klipu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką