Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 6d. 10:21

Grupė „ba.“ ruošiasi naujo albumo pristatymo koncertui – tinkamos vietos ieškojo pusę metų

„ba.“
Asmeninio albumo nuotr. / „ba.“

Socialiniuose tinkluose užuominas iš įrašų studijos jau kuris laikas atskleidinėję grupės „ba.“ nariai praėjusią savaitę klausytojams paskelbė apie naujo albumo „H8“ pristatymo koncerto datą. 

„Intensyviai dirbam – įrašinėjam ir leidybai ruošiam ne tik naują albumą ir jo pristatymo koncertą, bet ir dar daug dalykų aplink jį, dar sunku viską sudėlioti į vietas ir į sakinius, tačiau vieną dalyką visos grupės vardu tikrai galiu pasakyti drąsiai – pasiilgom žmonių, scenos ir didelio garso“, – sakė grupės lyderis Benas Aleksandravičius.

Asmeninio albumo nuotr. /Grupė „ba.“ Budapešte
Asmeninio albumo nuotr. /Grupė „ba.“ Budapešte

„Tai bus sudėtingiausias mūsų koncertas“, – sako grupės „ba.“ nariai, birželio 13 dieną, po beveik metus trukusios koncertinės tylos, A. Mickevičiaus bibliotekos kieme, Vilniuje.

Koncertui pasirinkta neįprasta Vilniaus miesto vieta, kurią „ba.“ komanda ruoš, įrenginės ir pritaikys specialiai šiam vienam koncertui, o pigiausių bilietų į naujo albumo „H8“ pristatymo koncertą neliko vos per parą.

„Aišku, galėjom groti „saugiose“ ir populiariose vietoje, tačiau kiekvienais metais kartu su komanda sau išsikeldami kartelę šiemet supratom, kad kitos išeities tiesiog neturim – pirmą kartą statysim sau sceną ir surengsim tokio dydžio renginį“, – teigia Benas Aleksandravičius ir priduria, jog dar niekada neteko taip ilgai ieškoti ir rinktis renginio vietos.

Paieškas pradėję po paskutinio, pernai įvykusios grupės pasirodymo Vilniaus Katedros aikštėje, „Sostinės dienų“ metu, koncerto vietą grupės „ba.“ nariai su komanda išsirinko tik praėjusį mėnesį.

„Neradę įdomių vietų koncertui patalpoje, nusprendėm neskubėti ir nuo nulio mūsų pačių organizuojamą koncertą surengti lauke, atšilus orams. Pradėjus derinti renginio detales vietų sąrašas dar labiau sumažėjo, kol galiausia iš dviejų likusių variantų išsirinkom labiau netikėtą. Dabar, su kiekviena diena matau vis daugiau vizijų, kaip šis koncertas gali atrodyti ir galimybių kaip tai įgyvendinti“, – pasirinkimu džiaugėsi Benas Aleksandravičius.

Nors grupės lyderio teigimu, jis ir visa „ba.“ komanda jau dabar nekantrauja, kuomet savo klausytojams galės parodyti ką nuveikė, kaip pasikeitė ir kaip užaugo, viskam yra savas laikas. „Grįšim iš lėto, bet užtikrintai ir skausmingai“, – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką