Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 11d. 20:53

Grupė „Colours of Bubbles“ skelbia debiutinio albumo pristatymo turą

Grupė „Colours of Bubbles“
Radvilės Juozapaitytės nuotr. / Grupė „Colours of Bubbles“

Indie muzikos atstovai „Colours of Bubbles“ kovo mėnesį išleis savo debiutinį albumą „Inspired by a True Story“ ir skelbia jo pristatymo turą, kurio pirmasis koncertas vyks kovo 7 dieną Vilniaus muzikos klube „Tamsta“. Grupė su koncertais taip pat aplankys Alytų, gimtuosius Šiaulius, Kauną, Panevėžį ir Klaipėdą.

Pranešdami apie savo būsimą albumą „Colours of Bubbles“ muzikantai pristato ir naują dainą „Hiding“:

„Į šį albumą sudėjome per kelerius pastaruosius metus išgyventas emocijas, nuotykius, buitį, kasdienybę ir viską, kas mus supa čia ir dabar kiekvienu gyvenimo momentu. Labai džiaugiamės, kad viskas gavosi būtent taip, o ne kitaip, kad būname kartu, kad esame, kas esame. Dėl to šis mūsų „metraštis“ ir bus pavadintas „Inspired by a True Story“, – kalbėjo grupės vokalistas Julijus Aleksovas.

Šiemet muzikantų biografiją papildė nauji įrašai – vasarį Lietuvoje pasirodžiusi škotų indie roko grupė „Glasvegas“ pakvietė šiauliečius koncertuoti kartu, o praėjusią savaitę kino teatruose pradėtame rodyti filme „Valentinas už 2rų“ galima išgirsti grupės kūrinio „Home“ motyvą.

„Colours of Bubbles“ susikūrė 2006 metais Šiauliuose ir su koncertais aplankė daugumą muzikos klubų Lietuvoje, grojo festivaliuose Baltijos šalyse, Lenkijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje. 2012 metais alternatyvios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė. „Colours of Bubbles“ buvo įteiktas geriausios roko grupės apdovanojimas. Sėkmingo singlo „Phoenix“ dėka 2013 metais „Colours of Bubbles“ buvo minimi M.A.M.A. apdovanojimuose metų roko grupės nominacijoje.

Grupė yra išleidusi EP „Today I Am Feeling Better than Ever“ (2010 metais) ir pristačiusi radijo singlus, „Phoenix“, „Cut It Out“, „Home“ ir šią savaitę radijo stotis pasiekusį „Hiding“. Naujasis albumas „Inspired by a True Story“ šiauliečiams taps debiutiniu per aštuonerius gyvavimo metus.

„Colours of Bubbles“ albumo „Inspired by a True Story“ pristatymo turo datos:

  • Kovo 7 d. – Vilnius, muzikos klubas „Tamsta“;
  • Kovo 15 d. – Alytus, klubas „Feniks“;
  • Kovo 22 d. – Šiauliai, klubas „Blic“;
  • Kovo 29 d. – Kaunas, „Puntojazz palėpė“;
  • Balandžio 5 d. – Panevėžys, „Tauros loftas“;
  • Balandžio 12 d. – Klaipėda, restoranas „Kaštonas“.

Bilietais į „Colours of Bubbles“ debiutinio albumo „Inspired by a True Story“ pristatymo koncertą Vilniuje prekiauja „Bilietų pasaulis“, į kitus turo koncertus juos bus galima įsigyti renginio vietose.

VIDEO: „Colours of Bubbles“ – „Phoenix“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką