Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 24d. 17:26

Grupė „Disturbed“ pristatė vaizdo klipą: ragina nebijoti kalbėti apie depresiją ir priklausomybes

„Disturbed“
Travis Shinn nuotr. / „Disturbed“

Du kartus „Grammy“ apdovanojimui nominuota roko grupė „Disturbed“, besiruošdama didžiausiam iki šiol turui po Europą, pasidalino jautria žinute, kuria ragina savo gerbėjus nebijoti kalbėti apie depresiją, prisipažinti apie priklausomybes. Dainos „A Reason To Fight“ vaizdo klipe – skaudžios gerbėjų ir grupės narių istorijos.

Padrąsinanti, skatinanti vienybę ir tikėjimą žinutė girdima ir naujausiame grupės single „A Reason To Fight“. Muzikantai savo kailiu patyrę ką reiškia priklausomybės ir depresija.

„Disturbed“ nariai liko sužavėti žmonių reakcijų, kurių sulaukė atlikdami dainą koncertinio turo JAV metu. Taip gimė mintis sukurti vaizdo klipą, jį grupei režisavo Rafas Alcantra. Jis sukūrė klipą, kuriuo siekia paskatinti žmones susimąstyti apie stigmas, kurias sukelia psichologinės problemos. Vaizdo klipe – jautrios ir įkvepiančios gerbėjų istorijos.

VIDEO: Disturbed - A Reason To Fight [Official Live Video]

„Depresijos ir priklausomybių demonai yra realūs, jie iš mūsų atėmė labai daug mylimų žmonių. Visi jie išėjo daug anksčiau, nei turėjo. Tie, kurie vis dar su mumis, kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje kovoja su demonais. Mes esame tie žmonės, kurie galime jiems padėti, privalome juos įtikinti nesijausti vienišais ir nesigėdyti to, ką mes visi suprantame, tik kartais bijome kalbėti. Jie turi žinoti, kad mes esame šalia ir kovosime už juos“, – kalbėjo vienas grupės lyderių Davidas Draimanas.

„Aš pažįstu ne vieną žmogų, kuris kovojo su priklausomybėmis, visi jie jaučia gėdos jausmą – jiems gėda prieš save ir kitus. Mes norėjome sukurti dainą, kuri neštų pozityvią žinutę žmonėms, kurie atsiduria ties pražūties riba. Siekiame juos paskatinti neprarasti vilties ir noro kovoti. Nesvarbu, kaip tai beviltiškai gali atrodyti – šviesą tunelio galima rasti visada“, – kolegą papildė Danas Doneganas.

Travis Shinn nuotr./„Disturbed“
Travis Shinn nuotr./„Disturbed“

„Disturbed“ turas po Europą prasidėjo balandžio 18-ąją Madride, grupės turo koncertas bus surengtas ir legendiniuose Londono Aleksandros rūmuose.

„Disturbed“ trumpai galima apibūdinti, kaip vieną sėkmingiausių moderniųjų laikų roko grupių. Multiplatininis kvartetas net penkis kartus iš eilės debiutavo pirmoje „Billboard Top 200“ vietoje. Tai pavyko tik grupei „Metallica“. „Immortalized“ (2015) įvertintas platininiu sertifikatu, o kūrinys „The Sound of Silence“, net tris kartus įvertintas platina. Daina taip pat buvo nominuota 2017-ųjų „Grammy“ apdovanojimų „Geriausio roko pasirodymo“ kategorijoje.

Travis Shinn nuotr./„Disturbed“
Travis Shinn nuotr./„Disturbed“

Nuo grupės susikūrimo 1996 metais, grupė pardavė daugiau kaip 16 mln. albumų kopijų. Keturis kartus platina įvertintas, 2000-aisiais išleistas debiutinis grupės albumas „The Sickness“ įrodė grupės lyderystę sunkiajame roke. Tai patvirtina daugybė „Grammy“ apdovanojimų, auksu, platina, dviguba platina įvertintos dainos, taip pat daugybė sausakimšų koncertų visame pasaulyje. 2017-aisiais „iHeartRadioMusic“ apdovanojimuose grupei buvo įteiktas „Metų roko atlikėjo“ apdovanojimas. Panaši sėkmė prognozuojama ir septintajam grupės „Disturbed“ albumui „Evolution“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Nepasiduokime ligai

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką