Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 21d. 10:16

Grupė „Justinas Trio“ ir aktorius Zigmantas Baranauskas pristato naują dainą: įvertinkite

Justinas Stanislovas ir Zigmantas Baranauskas
Too Photography nuotr. / Justinas Stanislovas ir Zigmantas Baranauskas

Po sėkmingos grupės „Justinas Trio“ ir Zigmanto Baranausko dainos „Pakilt Virš Debesų“ premjeros, vaikinai pristato dar vieną dainą iš jų naujojo albumo. 

Po sėkmingos grupės Justinas Trio ir Zigmanto Baranausko dainos „Pakilt Virš Debesų“ premjeros, vaikinai pristato dar vieną dainą, iš jų naujojo albumo.

„Kartą mano dėmesį patraukė kolegos bei draugo Antano Šilkūno tekstas, kuriuo jis pasidalino savo Facebook paskyroje. Tai buvo labai gilūs, jautrūs bei paliečiantys žodžiai, todėl pagalvojau, kad šį tekstą būtų galima paversti daina. Gavę leidimą iš Antano, kartu su Zigmantu sėdome prie bendro kūrybinio stalo. Pasinaudoję Antano tekstu kaip atspirties tašku, sukūrėme šią dainą“ – sako Justinas Stanislovaitis.

VIDEO: Justinas Trio ir Zigmantas Baranauskas - Nemylim

„Pasaulis tapo priklausomas nuo interneto ir socialinių tinklų. Viskas tapo taip netikra... Atrodo, jog į pasaulį žvelgiame per stiklą, kurio negalime paliesti. Daugelis gyvename dvigubus gyvenimus – tą tikrąjį, ir tą, kurį demonstruojame internete. Juk net valgyti nepradedame tol, kol nenufotografuojame patiekalo. Ir net nesvarbu, ar atšals, kol gausime norimą kadrą...

Tikri dalykai, tokie kaip: šypsena, geras ar padrąsinantis žodis, apkabinimas, beveik išnyko iš mūsų kasdienybės. Dabar užtenka tiesiog paspausti like mygtuką. O aš pamenu, kad kažkada buvo kitaip...“, – sako Zigmantas Baranauskas.

Dar viena naujiena, jog šio muzikinio klipo autoriai buvo ne patys vaikinai. Klipą režisavo bei choreografiją kūrė Laura Tuomaitė. Mergina sako, jog: „Vieniems šokis yra pramoga, kitiems – tiesiog judesiai ar jausmų parodymas, o man – istorija. Scenoje be žodžių galima perteikti: praeitį, išgyvenimus, žmonių likimus. Ši grupės „Justinas Trio“ ir Zigmanto Baranausko daina „Nemylim“ yra be galo aktuali šiuolaikinėje visuomenėje.

Too Photography nuotr. /Zigmantas Baranauskas
Too Photography nuotr. /Zigmantas Baranauskas

Dažnai net nesusimąstydami savo prioritetų sąraše pirmąją vietą skiriame karjerai, naujiems daiktams ar net tiesiog socialiniams tinklams. Biblijoje rašoma: „Ir jei turėčiau pranašystės dovaną ir pažinčiau visus slėpinius ir visą mokslą, jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas“ (1 kor 13,2). Keisčiausia yra tai, jog patys nemylėdami, labiau už viską trokštame būti mylimi...“

Dainos vaizdo įrašui choreografiją diktavo patys žodžiai. Judesiais pasakojami jaunų žmonių santykiai (šokėjai Dorota Šaripa ir Emilis Liauksminas). Pora savo laiką skiria darbui, nerodo vienas kitam dėmesio, bet abu svajoja gyventi kaip kino filme.. Neigiamas emocijas jie maskuoja, todėl keldami nuotraukas į socialinius tinklus, šypsosi ir apsimeta laimingais. Suaugę (šokėjai Laura Senvaitytė ir Laurynas Skukauskas) nepakeičia savo pozicijos, todėl galiausiai jų keliai išsiskiria.

Too Photography nuotr. /Justinas Stanislovaitis
Too Photography nuotr. /Justinas Stanislovaitis

Vaizdo įraše taip pat pasakojama apie porą (šokėjai Audra Beleckienė ir Dalius Aleksandravičius), kuri prisimena tą tikrąją meilę, tačiau ją iškeičia į karjerą. Suvienodėjusią visuomenę ir daugybę žmonių, kurie maskuojasi kaukėmis, perteikia Vilniaus lietuvių namų šiuolaikinio šokio grupės „Devotion of souls“ merginos.

Jų pasirodymas vaizdo klipe, lyg žmonių realiame gyvenime, kurie tarpusavyje nuolatos kovoja bei menkina kito nuomonę bei požiūrį... Na, o paskutinė šokio istorija apie du jaunus žmones (šokėjai Brigita Jonaitytė ir Džiugas Timukas), kurie visgi suprato, jog tam, kad meilę išsaugoti – reikia būti tiesiog paprastiems.

Asmeninė nuotr./Justinas Trio
Asmeninė nuotr./Justinas Trio

Choreografė ir klipo režisierė Laura Tuomaitė nori, kad peržiūrėję šią choreografiją žmonės susimąstytų ir suvoktų šiuos žymaus graikų tragiko Sofoklio žodžius – „Vienas žodis mus išlaisvina nuo viso gyvenime slegiančio skausmo. Tas žodis yra meilė“.

Dėkojame Lietuvių namų šiuolaikimio šokio grupės „Devotion of souls“, tautinių šokių grupės „Dalužė“ bei Vilniaus kolegijos dainų ir šokių ansamblio „Voruta“ šokėjams. Jie padėjo perteikti norimą istoriją. Makiažą atliko Dorota Šaripa. Už bendradarbiavimą ačiū Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetui.

Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką