Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 18d. 16:04

Grupė „Mood sellers“ gimtadienį švęs kosmose

„Mood sellers“
Dainiaus Putino nuotr. / „Mood sellers“

Sausio 19 dieną Vilniuje klube „Kablys“ įvyks pučiamųjų instrumentų grupės „Mood Sellers“ 10 metų gimtadienio šventė ir debiutinio albumo pristatymas.

Atlikėjai paruošė ypatingą programą su kviestiniais svečiais scenoje bei kosmine staigmena.

Per 10 metų grupės veiklos laikotarpį muzikantai ne kartą grojo didžiosiose Lietuvos scenose su žinomais atlikėjais, o savo gimtadienyje vieną kūrinį atliks su žvaigžde, kuri kol kas neatskleidžiama, bet kad tai bus labai netikėta, neabejojama.

Vaikinai yra groję Amsterdame, Prahoje, Gdasnke, kelis kartus dalyvavo muzikiniuose projektuose Sakartvele, grojo Sakartvelo gatvės muzikos dienoje.

Asmeninio albumo nuotr. /„Mood sellers“
Asmeninio albumo nuotr. /„Mood sellers“
Asmeninio albumo nuotr. /„Mood sellers“
Asmeninio albumo nuotr. /„Mood sellers“

Gatvės muzikos diena moodselleriams svarbi ir Lietuvoje – jau 3 metus iš eilės organizuojama muzikinė eisena, kuri primena nuotaikingus renginius Naujajame Orleane.

Grupei ritmingai grojant, prie linksmai nusiteikusios palaikymo komandos prisijungia daugiau varinių dūdų, ir eisena keliauja Vilniaus senamiesčio gatvėmis, įtraukdama žiūrovus – visus, norinčius pašėlti su ritmu. Eisenos mastas kasmet auga, o finaliniu džiaugsmu tampa koncertas Užupyje „Downtown Forest Hostel“ kiemo žaliojoje erdvėje.

Asmeninio albumo nuotr. /„Mood sellers“
Asmeninio albumo nuotr. /„Mood sellers“

Geriausiai viską, kas spėjo įvykti per 10 metų, vainikavo debiutinis „Mood Sellers“ albumas „Sugar&Space“, kuris išleistas ir vinilo, ir CD formatu. Vaikinai sako, kad bandymų įrašyti albumą būta ir anksčiau, bet rezultatas vis netenkino. Tad šis albumas tikrai subrandintas, išlauktas ir ištobulintas.

Kviečiame išgirsti Lietuvoje linksmiausiai grojančios brass grupės pasirodymą sausio 19 dieną klube „Kablys“. Koncerto pradžia 21 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką