Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 30d. 14:54

Grupė „Sinstation“ pristato dainą, skirtą pavargusiems nuo visų rūšių teisuolių

„Sinstation“
Ryčio Šeškaičio nuotr. / „Sinstation“
Elektroninio roko grupė „Sinstation“ šiandien pristato dainą, kuri bus nesunkiai atpažįstama visiems pavargusiems nuo begalinių pjautynių socialiniuose tinkluose. Pasak grupės narių, naujausias kūrinys „Nuteisk mane“ skirtas tiems, kurie yra pavargę nuo įvairiausių teisuolių.

„Mes visi vieni apie kitus galvojame blogai. Ir teisiame vieni kitus už bet ką. Ir nuosprendžiai visam gyvenimui. Nors dainą įrašėme dar praėjusiais metais, bet šiuo metu verdant visokioms kovoms ji dar aktualesnė“, – sakė grupės vokalistas Mykolas Katkus.

Pasak grupės narių, nors daina buvo sukurta tuo pat metu, kaip ir albumas „Liepsnos3“, tačiau į tą albumą nepateko dėl muzikos stilistikos – sunkesnis, šiandien pristatomas kūrinys „Nuteisk mane“ skamba panašiau kaip ankstesnio grupės albumo „Drama“ dainos.

„Tai, šalia „Siluetų“ viena sprogstamiausių roko dainų, kurią kada nors įrašėme. Labai ruošiamės, kai galėsime kūrinį atlikti gyvai koncertuose“, – sakė M. Katkus.

Sinstation gyvus pokarantininius pasirodymus planuoja pradėti rugpjūtį, apie kuriuos informuos artimiausiu metu.

Daina „Nuteisk mane“ įtraukta į tik ką pasirodžiusį išplėstinį (deluxe) dvigubą Sinstation vinilą „Liepsnos3“. Vinilinėje plokštelėje be praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusio albumo taip pat yra dar dvi negirdėtos ketveriukės dainos bei dainų remiksai, kuriuos kūrė žinomi elektroninės muziko kūrėjai – „The Sneekers / Mike and the Sun“, „Happyendless“ ir „Black Water“.

Ryčio Šeškaičio nuotr./„Sinstation“
Ryčio Šeškaičio nuotr./„Sinstation“

Jau liepos 17 dieną grupė vinilo „Liepsnos3“ pristatymą surengs sostinėje įsikūrusiame lietuviškos muzikos bare – parduotuvėje „Archyvai“. Čia taip pat vyrai atliks ir keletą savo dainų akustiškai.

Praėjusiais metais persitvarkiusioje ir pavadinimą atnaujinusioje „Sinstation“ groja Mykolas Katkus, Mantas Zigmantas, Šaras Kvaraciejus ir Bernardas Prušinskas. Grupės pirmtakas – „The Station“ išleido du „MAMA“ apdovanojimams nominuotus albumus ir įsiminė energingais bei nuoširdžiais gyvais pasirodymais.

Kviečiame išgirsti grupės „Sinstation“ dainą „Nuteisk mane“:

VIDEO: Sinstation - Nuteisk Mane (2021)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką