Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 22d. 10:41

Grupė „Solo ansamblis“ pristato naują dainą „Eskalatorius į dangų“

„Solo Ansamblio“ koncerto akimirka
Asmeninė nuotr. / „Solo Ansamblio“ koncerto akimirka

Likus savaitei iki didžiojo pavasario koncerto „Limonadas“, viena sėkmingiausių šiuolaikinės alternatyviosios muzikos grupių Lietuvoje „Solo ansamblis“ pateikia dar vieną garsinę naujieną – gerbėjams pristato jautriausią dainą visoje kūrybos istorijoje, žemais dažnais prabyla apie meilę.

Elektroniniu širdies ritmu kūrinys „Eskalatorius į dangų“ prabyla apie transformacijos etapą, kurį išgyvena įsimylėjęs žmogus.

Kuomet vienas susitikimas pakeičia viską: buitinis pasaulis tampa kitu, maloniu ir pokalbius keičia iškalbinga tyla. Daina seka istoriją apie tai, kas grupės nariams palikus sceną yra svarbiausia – apie sujungtą dviejų žmonių gyvenimą, jo paskyrimą vienas kitam, kai į naują, jau transformuotą pasaulį ateina nauja gyvybė.

Tai kūrinys, kurį miesto muzikos kūrėjai skiria pagrindiniams savo kūrybos teisėjams – savo šeimoms.

„Tikime, kad muzika turi misiją, todėl kalbam tai, kas svarbu ir todėl kurdami niekur neskubame. Norisi, kad kūrinys būtų kažkas, kas gali išlaikyti laiko egzaminą. Į muziką įdedame daug savęs, mums patinka daugiasluoksniškumas, todėl kūriniai yra savotiški kodai. Kaip ir jausmai, kurie irgi turi kodą. Jausmai ir šeima yra tai, kas po visko lieka“, – sako grupės nariai ir kviečia pasigarsinti naują dainą.

Netrukus „Eskalatorius į dangų“ gyvai nuskambės didžiajame audiovizualiniame koncerte „Limonadas“ kovo 29-ąją menų fabrike „Loftas“ Vilniuje. Po koncertinės pertraukos „Solo ansamblis“ pristatys muzikines naujienas, kartu scena dalinsis su cold wave grupe iš Lenkijos „undertheskin“.

VIDEO: Solo Ansamblis - Eskalatorius į dangų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką