Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 liepos 4d. 10:33

Grupė „Vairas“ pristato dainą „Būsiu“ – apie tėvų meilę vaikams

Grupė „Vairas“
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė „Vairas“

„Daina apie meilę vaikams“, – taip naują kūrinį pristato dainos autorius ir grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas. „Vasara – ne tik koncertų, bet ir diplomų teikimo metas. Mano dukra šiemet baigia universitetą. Kažkas baigia mokyklą. Vaikai užauga. Daina susidėliojo natūraliai – iš meilės“, – sako muzikantas.

„Aš kaip tėvas – visad būsiu šalia. Net ir nebūdamas šalia – palaikysiu. Tokia yra pagrindinė dainos žinia. Vaikas visad gali tėvu pasikliauti“, – pasakoja dainos autorius ir priduria, kad ši daina iš jo pareikalavo nemažai pastangų.

„Nors daina sukurta greitai, tačiau šlifavimo darbai vyko labai ilgai. Taip jau būna su tomis kažkam dedikuotomis dainomis. Vis nori geriau“, – juokiasi R.Janušas.

Daina išsiskiria iš viso grupės „Vairas“ repertuaro. Išlaikydama „vairišką“ melodingumą, lyriškumą, daina skamba griežčiau, rokiškiau. Nors dainuojama apie išsiskyrimą, jaučiama ir liūdesio ar ilgesio nata, tačiau šios emocijos dainoje „Būsiu“ šviesios ir pozityvios.

VIDEO: VAIRAS - būsiu

Kiekvieną vasarą grupė „Vairas“ daug koncertuoja. Šiemet grupės gyvenime gausu ir kelionių į užsienį. Žiemą grupė koncertavo Vokietijoje, rudenį jų laukia Ispanijoje ir Amerikoje.

„Mūsų grupė mielai dalyvauja muzikiniuose projektuose su kitais atlikėjais. Nuolat bendradarbiaujame su šiauliete Laura Remeikiene. Gruodį mūsų grupė akomponuos Ingos Valinskienės koncertuose. Darbai verda“, – pasakoja „Vairo“ lyderis R.Janušas ir tikisi, kad naujoji daina patiks klausytojams.

Temos: 1 „Vairas“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

36:34
38:58
01:33

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką