Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 20, 08:28

Grupės „Golden Age“ kalėdinė dovana gerbėjams – kūrinys „Žiemos daina“: žiūrėkite jaukų vaizdo klipą

„X Faktoriuje“ išgarsėjusi merginų grupė „Golden Age“ nekantriai laukia žiemos švenčių. Akvilė iš oro uosto bėga apkabinti svetur gyvenančios mamos, o Gabrielė tradiciškai likus kelioms dienoms iki Kūčių namuose žiebia žaliaskarę.
„Golden Age“
„Golden Age“ / Stop kadras

Kadangi abi mano, kad artimųjų šiluma – geriausia dovana, nei viena nei kita Kalėdų seneliui ypatingo reikalavimų sąrašo neparengė. O ir pačios dovanų šeimos nariams pakuoti neskubėjo. Vis tiktai nepamiršo pasirūpinti staigmena gerbėjams!

Likus kelioms dienoms iki Kūčių, „Golden Age“ pristato kūrinį „Žiemos daina“.

Asmeninio albumo nuotr./„Golden Age“
Asmeninio albumo nuotr./„Golden Age“

Gabrielė, paklausta, kodėl delsė ieškoti dovanų artimiesiems, teisinosi: jų šeimoje tai nėra sureikšminama.

„Žinodama, kad namiškiai nėra išrankūs, labai dėl to nesigraužiu. Svarbiausia, kad dovanoje atsispindėtų nuoširdumas – kad ji būtų pirkta su idėja.

Stop kadras/„Golden Age“
Stop kadras/„Golden Age“

Na, o kaina visiškai nėra svarbi. Pavyzdžiui, vienais metais bičiuliai man padovanojo maišą bananų. Buvo juokinga ir miela! Jie viską gerai apgalvojo: juk aš esu skubanti, dažnai nespėju pavalgyti, todėl tokius užkandžius rankinuke nešiojuosi dažnai“, – pasakojo Gabrielė.

Tuo tarpu Akvilė sakė artimųjų dovanomis iš anksto nepasirūpinusi dėl per ankšto lagamino.

Stop kadras/„Golden Age“
Stop kadras/„Golden Age“

„Šiemet taip netikėtai gavosi, kad Kalėdoms išskrendu į Vokietiją pas mamą. Kadangi lagamino svoris ribotas, teks dovanas pirkti paskutinę minutę.

Tuo tarpu aš pati savo svajonių dovanos jau sulaukiau. Per žiemos šventes labiausiai noriu būti su šeima, todėl labai dėkoju Kalėdų seneliui už lėktuvo bilietus“, – atviravo su mama Kalėdų jau kelerius metus nešventusi Akvilė.

Žiūrėkite dainos vaizdo klipą:

VIDEO: Golden Age - Žiemos daina

Kol ji leis laiką Vokietijoje, Gabrielė „Žiemos dainą“ pristatys savo numylėtame kaime.

„Visais metais su šeima važiuodavome į kaimą pas močiutę ir dėdę. Švenčių be močiutės, jos suruošto jaukaus Kūčių stalo, maldų, giesmių ir paplotėlių laužymo neįsivaizduodavau. Šiais metais šventės bus kitokios, nes močiutė stebės mus jau iš dangaus“, – jautriai kalbėjo dainininkė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką