Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 15d. 20:07

Grupės „Golden Parazyth“ gerbėjams – ypatinga dovana: surengė išankstinę albumo perklausą

Aurimas Vilkišius ir Giedrius Širka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Albumo perklausos akimirka

„Golden Parazyth“ gerbėjams paruošė džiugią žinią – jau spalio 16 dieną pasirodys naujasis grupės albumas „Sad Human“. O dieną prieš išleidimą aukso prabą muzikos pasaulyje turinčios grupės nariai Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius visus norinčius sukvietė į atvirą albumo perklausą.

„Mes mylim savo darbą ir einam savo keliu. Naujas albumas mums reiškia labai daug ir jame užfiksuota kelių metų kūryba. Šito laukėm tikrai labai ilgai. Nuoširdžiai nekantraujam juo pasidalinti su kitais. Manau, kad albumas ir įvairūs jo pristatymo būdai – geriausia, ką gali duoti grupė sau ir savo klausytojui. Tai kol kas stipriausias mūsų darbas visoje diskografijoje“, – sakė „Golden Parazyth“ siela Giedrius Širka.

Jau kelias savaites grupės socialiniuose tinkluose buvo talpinami „Sad Human“ kūrinių žodžiai. Kiek anksčiau buvo atskleistas ir albumo dainų sąrašas.

O muzikinis albumo turinys labai intriguoja ir apjungia seną ir naują grupės skambesį. Albumo viršelis užsimerkti taip pat neleidžia – tai lietuvių menininko Stasio Eidrigevičiaus darbas.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Albumo perklausos akimirka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Albumo perklausos akimirka

„Golden Parazyth“ turi savo muzikos pasaulį, kuriam analogų Lietuvoje nėra. Naujo albumo skambesys, viršelis ir estetika puikiai atspindi grupės filosofiją, poziciją ir nuotaiką.

Simboliška, kad išankstinė albumo perklausa įvyko Kompozitorių namuose Žvėryne. Ši muzikantų bendruomenę apjungianti vieta – pats tas tokiam vakarui.

Antradienį skaitmeninis devynių kūrinių albumas pasieks visas madingas muzikos klausymosi platformas ir parduotuves. Kiek vėliau bus išleista ir vinilinė plokštelė.

Gerbėjų taip pat laukia plakatai, atributika ir kiti geri dalykai. Kitą savaitę „Golden Parazyth“ šitą albumą pristatys LRT TV ir lietuviškose radijo stotyse.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Albumo perklausos akimirka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Albumo perklausos akimirka

Laukia intensyvi savaitė ir daug turinio – suplanuotas ne vienas pasirodymas tiesioginiame eteryje.

Grupę „Golden Parazyth“ Vilniuje, akivaizdu, nori išgirsti daugiau gerbėjų ir kolegų, nei telpa Šv. Kotrynos bažnyčioje. Į pasirodymą bažnyčioje buvo išparduoti visi bilietai.

Dėl to komanda paskelbė papildomą koncertą Vilniuje. Lapkričio 16-osios vakarą jie į sceną po bažnyčios skliautais užsilips du kartus – vyks net du koncertai iš eilės.

Lapkričio 18 dieną „Golden Parazyth“ surengs koncertą Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre. Tai bus pirmas toks grupės koncertas šitoje erdvėje.

„Golden Parazyth“ išankstinės albumo perklausos akimirkos:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką