Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 18d. 10:52

Grupės iš JAV „South Ave.“ koncertinis turas Lietuvoje

Grupė „South Avenue“
Organizatorių nuotr. / Grupė „South Avenue“

Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta JAV pop – roko grupė „South Ave.“, kuri liepos 3-6 dienomis mūsų šalies jausmingos ir pozityvios muzikos gerbėjams padovanos net keturis nemokamus koncertus. Grupė kilusi iš magiško Shenandoah Slėnio, esančio prie pat JAV sostinės Vašingtono. Komandą sudaro: vokalistas ir gitaristas Tyler Seal, kuris muzikuoja jau penkioliką metų, yra išbandęs save įvairiose stiliuose.

Kuomet subrendo įdėja sukurti grupę „South Ave.“ – ilgamečiai draugai susibūrė į vieningą muzikantų šeimą ir pradėjo aistringai bei kryptingai kurti muziką. Tyler sako, kad per visus metus, kai jis muzikuoja, jo kolegos yra geriausi muzikantai su kuriais jam yra tekę groti kartu. Hope Baker jauniausia grupės narė, dainuojanti nuo vaikystės ir turinti sukaupusi nemažą vokalinę patirtį. Grupės ritmą palaiko Eddy Violette, kuris pradėjo groti būgnais būdamas vienuolikos metų.

Tori Violette aistra yra skambinimas pianinu ir tai ji daro jau dvyliką metų, o taip pat savo vokaliniais sugebėjimais papildo grupę. Įvaldęs ne vieną instrumentą Ryan Gordon paįvairina kūrinių harmoniją elektrinės gitaros garsais. Chorų dalyvė, mokytoja ir grupės pritariančioji vokalistė – Sara Gordon. Didelę muzikinę patirtį sukaupęs grojant progresyvaus roko grupėse Ryan Baker groja bosine gitara. Visi septyni nariai patyrę atlikėjai, jau daugelį metų koncertuojantys gyvai savo gerbėjams.

„South Ave.“ muzikinę kūryba įkvėpė Coldplay, Chainsmokers ir kiti žinomi muzikantai, todėl šalia savo autorinės kūrybos, jie atlieka tokių garsenybių kaip Panic at the Disco, Marsmello, James Bay ir Imagine Dragons kūrinius. 2018 metais South Ave, studijoje įrašė singlą „Nothing to Hide“, kuris plačiai pasklido po JAV ir tapo hitu jų gerbėjams. Koncertu metu atlikėjai sukuria dinamišką ir jausmingą atmosferą, o jų atliekamas šiuolaikinis pop-rokas pakelia publiką ant kojų ir suteikia daug pozityvių emocijų.

Grupės iš JAV „South Ave.“ koncertai:

liepos 3 d. 18 val. Marijampolės evangelikų liuteronų bažnyčioje,

liepos 4 d. 18 val. Kėdainių Daugiakultūriame centre,

liepos 5 d. 19 val. Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje,

liepos 6 d. 20 val. Utenoje, Vyžuonos parke.

Partnerio turinys
Temos: 2 Muzika Koncertas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką