Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 6d. 10:21

Grupės „Kristal“ merginos nauja daina perduoda žinutę buvusioms kolegėms

Grupė „Kristal“
Asmeninio archyvo nuotr. / Grupė „Kristal“
Grupės „Kristal“ merginos rudenį pasitinka su muzikinėmis naujienomis ir jaukia rudenine fotosesija. Merginos pristato naują dainą „Negrįžk“ su žinute buvusioms kolegėms.

„Jos gali būti draugės ir dainuoti vienoje grupėje? Tokių klausimų ir aptarinėjimų buvo labai daug. Tai dar kiek laiko jos temps su ta Ivanova? Ogi tiek kiek trunka tikra moteriška draugystė. Kur moteriškas kolektyvas, ten dažniausiai pakvimpa konkurencija, tačiau tai ne apie mus“, – kalbėjo Kristina Ivanova.

„Mūsų trejetukas yra tobulas, tokios moteriškos draugystės gali pavydėti visi, esame kaip vienas kumštis, jaučiamės pilnai susidirbusios ir žiūrinčios viena kryptimi tiek scenoje tiek gyvenime. Mūsų bendravimas nesibaigia scenos reikalais, mes esame tikros draugės ir leidžiame laisvalaikį kartu ne tik tryse, bet ir su antromis pusėmis, šeimyniškai“, – kalbėjo neseniai ištekėjusi grupės narė Donata Borusevičė.

VIDEO: Kristal Negrįžk

„Ruduo tai laikas, kai prasideda naujas etapas ir baigiasi praeitas, todėl ir mes šią dainą norėjome parodyti ir pristatyti tik dabar, nors ją savo stalčiuje turėjome jau kurį laiką. Stanislavas Stavickis – Stano sukūrė mums šią dainą, išgirdusios ją pasakėm, kad tai daina apie kiekvieną iš mūsų“, – pasakojo Kristina Ivanova.

Asmeninio archyvo nuotr./Grupė „Kristal“
Asmeninio archyvo nuotr./Grupė „Kristal“

Grupės narėms iš tiesų prasidėjo kiti gyvenimo etapai. Donata šiais metais ištekėjo, Julija jau pakrikštijo savo dukrelę Katalėją, kurios krikšto mama tapo Kristina. O dar kiek visko merginų laukia. Grupės „Kristal“ narės šiuo metu intensyviai ruošiasi šventiniam laikotarpiui.

„O jei apie šią fotosesiją, tai pasirinkome ne šabloninę studijoje, o gyvą ir tikrą mūsų mylimame mieste Vilniuje, apsuptos šio nuostabaus rudens grožio. Ačiū mūsų draugei Elzai, kuri užfiksavo nuostabias akimirkas. Kiekvienas naujas etapas mums teikia ir puikų laiką kartu, bei nesuvaidintas emocijas. Tikimės, kad tuo galime pasidalinti ir su klausytojais, bei perduodi bent dalį geros nuotaikos jiems, laukiant tamsiojo metų laiko. Ir žinokite, kad mes tikime tikra draugyste“, – šypsojosi Julija Jegorova – Butavičienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką