Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Holivudo žvaigždė Stevenas Seagalas Lietuvoje privertė gerbėjus laukti, tačiau užkūrė tikrą bliuzo pirtį

Steveno Seagalo koncertas Varniuose
Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr. / Steveno Seagalo koncertas Varniuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Varniuose prie Lūksto ežero jau 22 kartą siaučia geros muzikos ir nuotaikos festivalis „Bliuzo naktys“. Šiemet jis savo gerbėjus pamalonino ypatingu koncertu – šeštadienio naktį čia koncertavo Holivudo filmų aktorius, kovos menų virtuozas ir bliuzo muzikantas Stevenas Seagalas (62).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kaip ir kasmet dienai įpusėjus nusidriekė kelių kilometrų eilė prie įvažiavimo. Kas pėsčias, kas dviračiu ar mašina važiuotas, jaunas ar pagyvenęs, su šeima ar gerų draugų kompanija traukė į mišką prie ežero. Šimtai mašinų, tūkstančiai žmonių – visi puikiai nusiteikę, laimingi ir pasiruošę šėlti visą savaitgalį.

Festivalyje netrūksta geros nuotaikos, daugybės įvairiausių pramogų ir geros muzikos.
Portalui Žmonės.lt pasiteiravus renginio dalyvių, kodėl jie kasmet atvažiuoja į bliuzo festivalį, daugelis sakė, kad tai pats draugiškiausias ir įdomiausias festivalis Lietuvoje.

Šventės dalyvė Giedrė pasakojo: „Man čia patinka atmosfera, patinka kaip žmonės pramogauja. Mes čia atvažiuojame 15 metų ir mums nėra Lietuvoje geresnio festivalio. Žmonės čia jautrūs, sąžiningi ir labai originalūs, visi čia viskuo dalinasi. Milijonas gerų emocijų, absoliučiai gali būti savimi. Ir muzika čia nuostabi. Daugybė visokiausių atrakcijų. Čia nebūna blogų dalykų.“

Dvidešimt metų čia bliuzuojantys festivalio senbuviai Rita ir Jonas teigė, kad buvo tokių dienų, kai negirdėjo festivalio muzikos, kai vandenyje iki pusės atsisėdę išmiegojo. Bet jie visada čia atvažiuoja, dėl geros kompanijos – žmonių, kuriuos myli ir sutinka tik tas dvi dienas per metus, festivalio metu.

Renginio organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka paklaustas, kas jam labiausiai įstrigo per visus metus rengiat „Bliuzo naktis“, atsakė: „Įdomiausia, kad kasmet mes viską pradedame nuo nulio. Ir kaskart stengiamės iš visos širdies.“

Bliuzo karalystėje – Lietuvos ir pasaulio žvaigždės

Vakaro koncertą pradėjo grupė „Garbanotas Bosistas“, po jų pasirodė „Kontrabanda“. Visada laukiama, mylima ir bliuzo festivalio karaliene tituluojama Arina su „Veto Bank“ bliuzavo trečioji.

Žinoma, didžiausia vakaro žvaigžde tapo visus sužavėjęs, nors ir privertęs gerbėjus laukti koncerto daugiau nei valandą, garsi Holivudo veiksmo filmų žvaigždė, įspūdingo stoto (193 cm ūgio) Stevenas Seagalas.

Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr./Steveno Seagalo koncertas Varniuose
Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr./Steveno Seagalo koncertas Varniuose

Žymus ir talentingas aktorius, ne tik vaidina filmuose, bet daugelį metų muzikuoja, turi sukaupęs daugiau nei 100 gitarų kolekciją, rašo scenarijus, prodiusuoja filmus. Stevenas Seagalas yra daugelio šalių garbės svečias, kovotojas už tiesą, aikido meistras.

Visiškai neišpuikęs, nuolat besišypsantis ir puikiai nusiteikęs aktorius Stevenas Seagalas sutiko atsakyti į kelis Žmonės.lt klausimus.

Ar dažnai vykstate į panašius festivalius?

Dažnai. Mes daug koncertuojame ir važiuojame ten kur žmonės tikrai myli muzika. Po šio festivalio manęs Europoje dar laukia keliolika pasirodymų.

Kokį ryšį jaučiate su publika?

Publika mane puikiai priima. Visada jaučiu grįžtamąjį ryšį. Muzikuoti pradėjau dar vaikystėje, muzika man leidžia būti savimi. Mano darbai kalba patys už save.

Turite daugybę pomėgių, daug keliaujate, dalyvaujate įvairiausiose veiklose, kaip viską suspėjate ir suderinate?

Aš tiesiog stengiuosi daryti tai, kas patinka man ir teikią džiaugsmą kitiems.

Ar tikite meilė iš pirmo žvilgsnio? Ką jums apskritai reiškia meilė?

Šypsodamasis aktorius ir muzikantas atsakė: Aš tikrai tikiu karma. Ir jei žmonių karmos sutampa, tada yra didelė galimybė sukurti ypatingą tarpusavio ryšį. Manau, kad daug žmonių išsiskiria dėl dėmesio trūkumo.

Stevenas Seagalas privertė gerbėjus gerokai palaukti jo koncerto – į sceną jis užlipo gerokai po pirmos valandos nakties. Tačiau kone pusantros valandos savo amerikietišku bliuzu džiuginusi festivalio Varniuose svečius žvaigždė abejingų nepaliko.

Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr./Steveno Seagalo koncertas Varniuose
Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr./Steveno Seagalo koncertas Varniuose
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką