Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 11d. 10:14

„Husarai“ apie piršimąsi Valentino dieną: „Jeigu pats nerandi žodžių, imk mūsų dainos tekstą“

„Husarai“
A.Jovarausko nuotr. / „Husarai“

Žinoma vaikinų grupė „Husarai“ Valentino dienos proga pristato naują kūrinį „O meile“. Kaip tikino pats grupės lyderis Tomas Sinkevičius, jis iš patirties žino, kad Valentino dieną ar jos išvakarėse Lietuvoje savo gyvenimo moterims peršasi labai daug vyrų.

Anot jo, turbūt kiekvienam vyrui šis svarbus asmeninio gyvenimo momentas – vienas sudėtingiausių, man daugelį kausto baimė dėl nežinios: ar tikrai tekės?

T.Sinkevičius patikino, kad daugelis taip pat pristinga savų žodžių mylimai moteriai peršantis, todėl kiekvienam Lietuvos vyrui turi pasiūlymą: „Jeigu pats nerandi žodžių – imk juos iš mūsų dainos“.

„Praktiškai visos „Husarų“ dainos yra apie meilę, ši daina taip pat nėra išimtis. Tai ne pirma mūsų daina, kai norime padėti Lietuvos vyrams. Turime tokią dainą „Vėluoju“. Kai išeini „netyčia“ į medžioklę ar žvejybą vienam vakarui, o grįžti po trijų parų, tai vienintelė išeitis, kad žmona labai nepyktų – grįžus pradėti dainuoti. Net ir dainos priedainis yra specialiai taip sukurtas: „nepyk, kad vėluoju, šiandien ir rytoj dainuosiu dainas“. Su daina „O meile“ yra panašiai. Norime paskatinti vyrus, padrąsinti juos, kad nepraleistų svarbios progos ir kad vėliau netektų gailėti“, – pasakojo grupės lyderis.

A.Jovarausko nuotr./„Husarai“
A.Jovarausko nuotr./„Husarai“

Atlikėjo teigimu, daugeliui piršimasis savo moteriai yra vienas sunkiausių momentų gyvenime. Ta daina ir yra skirta viso proceso palengvinimui. „Na jeigu tikrai vyras pritrūko žodžių, jeigu jį sukaustė jaudulys, tikrai tegul ima mūsų dainos tekstą ir net neabejoju – jam pavyks. Galima peršantis panaudoti tiesiog priedainį, jeigu jau visai vyras sustingo: „Gal nori tapt meile, gal nori tapt žmona“, – juokaudamas kalbėjo atlikėjas.

„Pasistengėme įrašyti naują kūrinį ir spėti tą padaryti prieš pat šv. Valentino dieną. Norėjome sukurti kažką tokio šilto ir jaukaus, kad daugeliui būtų proga klausytis dar ir dar“, – pasakojo T.Sinkevičius.

Paklaustas, ar mano, kad Valentino dieną lietuviai dažniausiai renkasi antrosios pusės prašyti rankos, T.Sinkevičius patikino esąs įsitikinęs, kad praktiškai visiems vyrams ši diena – tarsi atspirties taškas, lemiama diena prašant savo gyvenimo moters būti kartu amžinai.

A.Jovarausko nuotr./„Husarai“
A.Jovarausko nuotr./„Husarai“

„Anksčiau man pačiam yra tekę dirbti vestuvėse, ir vesti jas, ir dainuoti, tai puikiai pamenu, kaip net susirinkę vestuvių planuotojai smagiai juokdavosi, kad artėjant Valentino dienai – pasipils užsakymai planuoti vestuves. Tikrai iš patirties galiu pasakyti, kad šv. Valentino dieną labai daug vyrų Lietuvoje peršasi“, – kalbėjo atlikėjas.

Pasiteiravus, ar švenčia Valentino dieną pats, T. Sinkevičius patikino, kad tikrai taip. Esą vienaip su žmona šią dieną pamini jis pats, kitaip – jo grupės kolegos.

Ar pats T.Sinkevičius piršosi per Valentino dieną? „Kol kas grupėje esu tik aš vienas vedęs. Kiti kol kas – ne, bet neabejoju, kad ir jie pasinaudos tinkama proga, išlauks savo Valentino dienos, tačiau pirmiausiai jiems reiktų susirasti bent jau antras puses“, – apie kolegas linksmai kalbėjo „Husarų“ lyderis Tomas Sinkevičius.

VIDEO: Husarai - O Meile
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką