Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 5d. 15:45

„Husaro“ Tomo Sinkevičiaus viešnagė Italijoje: apvogtas automobilis ir gimusi nauja daina „Žemuogės“

Tomas Sinkevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Tomas Sinkevičius

Vaikinų grupės „Husarai“ lyderis Tomas Sinkevičius sugrįžo iš kelionės, kurią vadina pusiau darbine, pusiau poilsine. Atlikėjas automobiliu drauge su žmona įveikė ne vieną tūkstantį kilometrų ir tikino besidžiaugęs, kad pasiryžo tokiai „avantiūrai“, mat keliaujant automobiliu atsiranda galimybė į viską pažvelgti iš arti, pamatyti ne tik turistų lankomas vietas.

T.Sinkevičius aplankė ir Nicą, ir Monaką, Vieną, Krokuvą, Frankfurtą prie Maino, Venecijoje vedė vestuves ir galiausiai prieš išvykstant iš Italijos, Genujoje buvo apiplėštas.

Kelionėje „Husarų“ lyderis sukūrė ir naują dainą, kurią. Ją galite išgirsti čia:

VIDEO: HUSARAI - Žemuogės

Veneciją Italijoje sumaišė su Venecija prie Jonavos

Dar sulaukęs pasiūlymo vykti į Veneciją ir ten tapti vestuvių vedėju jis prisipažino pirmiausia pamanęs, kad šventė vyks ne Italijoje, o Lietuvoje, netoli Jonavos esančiame Venecijos miestelyje, kaimo turizmo sodyboje.

„Yra juk pas mus visokių santų barbarų. Paklausiau, kuriame rajone ta jūsų Venecija yra. Iš manęs pradėjo juoktis“, – linksmą situaciją prisiminė Tomas. Tik vėliau paaiškėjo, kad teks krautis lagaminą ir vykti į Italiją.

Ilgai nedvejojęs T.Sinkevičius sutiko ir į kelionę leidosi drauge su žmona. Sutuoktiniai nusprendė, kad jei jau tenka vykti į Veneciją – tokia kelionė bus puiki proga pasižvalgyti po Europą iki pasiekiant kelionės tikslą, o taip pat ir grįžtant atgal.

Venecijoje vykusias vestuves T.Sinkevičiui reikėjo vesti anglų kalba. Nors vyras tikino mokantis kalbą, galintis ja susikalbėti, tačiau renginio vedimas ne gimtąja kalba jam atrodė kaip nemenkas iššūkis. „Husarų“ lyderis į pagalbą pasikvietė angliškai puikiai kalbančią žmoną.

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius su žmona
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius su žmona

Džiaugiasi pasirinkę keliauti automobiliu

Iš pradžių jiedu planavo kelionę lėktuvu, tačiau netrukus persigalvojo ir į kelionę leidosi automobiliu. Abu tikina labai besidžiaugiantys tokiu sprendimu, mat kelionės metu aplankė daugybę Europos šalių ir turėjo progų iš arti pažvelgti į vienus gražiausių Senojo žemyno miestų.

„Pirmoji stotelė buvo Krokuvoje. Atvykę pavakarieniavome, apsižvalgėme pačiame mieste. Čia kaip tik vyko Krokuvos miesto dienos, visur buvo daug žmonių. Kita stotelė buvo Viena.

Čia taip pat susiradome įdomią vietą pietums, pasivaikščiojome miesto centre. Buvome susiplanavę laiką taip, kad mieste galėtume praleisti nuo dviejų iki keturių valandų.

Negalėjome atsidžiaugti kelione automobiliu, nes jautėmės taip, tarytum darbinė kelionė būtų virtusi atostogomis. Juk į nei į Krokuvą, nei į Vieną specialiai nebūtume vykę. Norėjome aplankyti kuo daugiau skirtingų šalių ir miestų, kuriuose iki šiol nebuvome buvę. Keliaudami sustodavome arba pietums, arba vakarienei – tiesiog taip sutapdavo“, – pasakojo pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius

Pamatė kitokią Veneciją

Iš Lietuvos išvykę trečiadienį, penktadienį sutuoktiniai jau džiaugėsi pasiekę pagrindinį kelionės tikslą – Veneciją, kur laukė įspūdinga vestuvių šventė. Tiesa, T.Sinkevičiui tai buvo trečias kartas, kai lankėsi viename įspūdingiausių Italijos miestų.

„Kai lankaisi Venecijoje kaip turistas – žinai visus objektus, kuriuos turi aplankyti, nuvykti nusifotografuoti. Šįkart į Veneciją turėjome galimybių pažvelgti kitomis akimis, viešėjome čia dvi dienas.

Pamatėme miestą kitokį nei paveiksliukuose. Teko pasivaikščioti ir naktimis, tamsoje, kai miestas visiškai tuščias. Matėme ją ir su žiurkėmis, bėgiojančiomis tilteliais, ir tamsią, kai nėra jokių gatvių ir šviesų. Kad ir kaip gerai mokame skaityti žemėlapius, ne kartą pasiklydome, todėl pirmą dieną teko daug kur vėluoti.

Galiu pasakyti, pabūti ne turistinėje ir gražiai apšviestoje, o tikroje Venecijoje buvo labai įdomu“, – kelionės įspūdžiais dalijosi T.Sinkevičius.

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius

Po šventės sutuoktiniai nusprendė aplankyti Nicą, Monaką, Frankfurtą prie Maino. Kelionės metu jiedu neišvengė ir Šveicarijos kelių, nors vienoje brangiausių Europos šalių daug dairytis neketino dėl kainų. „Husarų“ lyderiui teko stabtelėti šveicariškoje degalinėje, tačiau išvydus kainas, atlikėjas ir renginių vedėjas dar sykį įsitikino, kad ši šalis kol kas prieinama gali būti tik nedidelei daliai lietuvių.

„Litro talpos vandens butelis kainavo 5 eurus. Apsisukome ir išvažiavome toliau. Nutarėme pakentėti be vandens, kol privažiuosime pasienį“, – šveicariškas kainas prisiminė dainininkas ir renginių vedėjas.

Nustebino Genujos vagys

Iš Venecijos Tomas su žmona atvyko į Genują. Čia jiedu nusprendė pernakvoti. Prie centre buvusio viešbučio T.Sinkevičius rado nemokamą automobilio parkavimo vietą. Manė, kad miesto centre palikti automobilį bus saugu, todėl ilgai negalvodamas pasielgė turbūt kaip ir daugelis turistų. Iš automobilio salono susirinko vertingiausius daiktus ir parsinešė juos į viešbučio kambarį.

„Pernakvojome, ryte buvome labai gerai nusiteikę, iš miesto nešėmės kroasanų ir kavos. Prieiname prie automobilio, o jis – išplėštas. Pasitaikė labai kultūringi vagys, nes nieko neišdaužė, tiesiog labai tvarkingai išlupo mašinos dureles. Aplupo gumas ir apvadus, suveikė kaip avarinio durų atidarymo meistrai. Vagys pasiėmė tik kuprinę ir kompiuterio kroviklį. Visi kiti daiktai, mano darbo drabužiai, rekvizitai, skrybėlės, papkės buvo labai gražiai išimtos ir tvarkingai sudėtos ant sėdynės, niekas neišversta, neapkuista“, – juokėsi Tomas ir pasidžiaugė, kad pavyko išvengti vertingų daiktų praradimo ir stiklų išdaužimo. Dėl patirtų nuostolių keliautojai į policiją sakė nesikreipę, mat nenorėjo gadintis puikios nuotaikos ir gaišti laiko.

Frankfurte – nakvynė viešbučio rūsyje

Iš Genujos T.Sinkevičius su žmona patraukė į Franfurtą prie Maino. Šiame Vokietijos mieste keliautojai buvo rezervavę viešbučio kambarį iš anksto. Vos atvykus į Europos finansų sostinę, lietuvius pasitiko būriai žmonių ir pilnutėlės gatvės automobilių.

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius

„Vyko futbolo rungtynės, visi keliai užtverti, o viešbučiai – užimti. Nebuvo nieko įmanoma rasti. Nuvykome į savo viešbutį, pagal susitarimą turėjome atvykti 18 valandą, tačiau dėl kamščių vėlavome apie tris valandas. Ir ką jūs manote? Mūsų kambaryje jau gyveno kiti žmonės. Po ilgų ieškojimų, kai išvažinėjome visą Franfurtą ir neradome jokios kitos vietos nakvynei, sugrįžome ten pat, į tą patį viešbutį ir paprašėme pagalbos. Jie mums davė kambariuką rūsyje be tualeto, tačiau svarbiausia, buvo lova. Pasijuokėm, kad teks prisiminti studentavimo laikus. Prieš tai dar bandėme surasti apgyvendinimą teikiančius žmones internete, tačiau visur buvo „Sold out“.

Iš Franfurto lietuviai pasuko į Kylį, iš kur keltu parplaukė į Klaipėdą. Sprendimu pasinaudoti keltu keliautojai taip pat labai džiaugėsi, mat jiems teko įveikti nemažai kilometrų automobiliu, abu buvo labai pavargę, todėl vos atsidūrę kajutėje užmigo, o kai nubudo – buvo beveik parplaukę į Lietuvą.

Grįžęs iš kelionės pristato dainą

„Vos grįžome iš kelionės, iš kart norisi kibti į darbus. Dar prieš atostogas „Husarai“ įrašė dainą „Žemuogės“. Jeigu į Lietuvą vasarą vis dar neateina ir turbūt daugeliui norisi kažko saldaus, dovanojame jums naują linksmą vasarišką dainą“, – juokaudamas naują kūrinį pristatė „husaras“ Tomas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką