Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 2d. 12:44

I.Jankauskaitė pristato Kalėdoms skirtą dainą: joje atskleidė šventės reikšmę

Inga Jankauskaitė
V.Vaišvilaitės nuotr. / Inga Jankauskaitė
Visais neseniai naujausią savo darbą – albumą „Švyturys“ – pristačiusi kūrėja Inga Jankauskaitė šiandien pristato šventėms skirtą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“. Pasak atlikėjos, kūrinyje sudėtos mintys, kurios apibūdina šią šventę iš atlikėjos perspektyvos.

Atlikėjos I.Jankauskaitės teigimu, pačiai žinomai moteriai Kalėdos asocijuojasi su visai kitais dalykai nei daugeliui žmonių, o įvairios šventinės prievolės priveda prie šventinės nuotaikomis dingimo, rašoma pranešime spaudai.

„Aš to kalėdinio laikotarpio nelabai mėgstu. Jame pernelyg daug streso, lūkesčių, tempo ir dar dažniausiai prasto oro. Akivaizdu, kad jei plauksi pasroviui, įtrauks ir išgaruos bet koks malonumas – ne tik švęsti, bet ir duoti, dovanoti, dalintis. Tai taps dar vienu „reikia“, kurio ir taip pilna kasdienybė. Būtent tas primestas „reikia“ yra šventinės nuotaikos vagis. „Reikia“ spėt, „reikia“ pagamint, „reikia“ nupirkt ir taip toliau, todėl stop, nereikia“, – atvirai pasakoja atlikėja.

Kūrėja atkreipia dėmesį ir į vieną žodį, kuris yra viso ko esmė, neleidžianti užmiršti šventės esmė.

„Kalėdos ateis nepriklausomai nuo to ar pateisinsit dovanų lūkesčius ir padengsit gausiausią stalą. Jos ne apie tai. Vat visa tai aš ir sudėjau į dainą. Aiškiai, sąžiningai ir atvirai – apie kas man yra Kalėdos. Sakinys, kuriame svarbiausias žodis YRA. Nepražiopsokit“, – kviesdama išgirsti naujausią dainą, pasakoja atlikėja.

Naujausią kūrinį atlikėja žada pristatyti ir šventiniuose koncertuose, kurie įvyks gruodžio 19 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje bei sausio 1 d. Palangos koncertų salėje.

„Dainoje „Apie tai yra Kalėdos“ suguldžiau viską, ką galvoju apie tai. Šiaip ar taip kiekvienas koncertas man yra Kalėdos, todėl laukiu visų tam, kad pabūčiau Kalėdų seneliu ir įteikčiau jums brangiausia, ką galiu – savo muziką. Naują albumą. Jūs gi žinot – bus labai gera!“, – kviesdama į šventinius koncertus pasakoja kūrėja.

Kviečiame įvertinti naujausią kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“:

VIDEO: Inga Jankauskaitė - Apie tai yra Kalėdos

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką