Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 22d. 16:56

Į Lietuvą naujo albumo įrašyti grįžęs „Ten Walls“: „Nespėju džiaugtis sėkme“

„Ten Walls“
Visvaldo Morkevičiaus nuotr. / „Ten Walls“

„Kaip buvau paauglys, linksmindavausi su krišnaitais. Jie man įskiepijo labai taiklią mintį. Kad svarbiausia gyvenime – tinkamai parinkta vieta, laikas ir aplinkybės. Man pasisekė visa tai suderinti – tiesiog atsidūriau laiku ir vietoje. Galbūt todėl šiuo metu mane lydi sėkmė“, – šypsosi prieš pora savaičių į Vilnių iš Majamio parskridęs Marijus Adomaitis, kitaip dar žinomas Mario Basanov slapyvardžiu.

Asmeninio albumo nuotr./„Ten Walls“ pasirodymas Kroatijoje
Asmeninio albumo nuotr./„Ten Walls“ pasirodymas Kroatijoje

Pasaulio muzikos padangėje su projektu „Ten Walls“ sužibėjęs lietuvis artimiausią mėnesį planuoja praleisti Lietuvoje – šiuo metu jis įrašinėja naują albumą. Tiesa, kada jis išvys dienos šviesą, kol kas dar ir pats nežino. „Jau įrašyta maždaug dešimt dainų. Kol kas kepu jas kaip blynus – paskui atsirinksiu, kas man patinka, kas ne. Albumą išleisiu tik tvirtai žinodamas, kad viskas jame man patinka iki paskutinio akordo. Gal kitais metais“, – juokėsi elektroninės muzikos kūrėjas.

Jo užrašų knygutėje dienos suplanuotos iki 2015 metų vasaros. Vienas po kito jo laukia pasirodymai populiariausių pasaulio klubų scenose. Vasarą didžiausius Europos, JAV, Kanados miestus aplankęs M.Adomaitis su nekantrumu laukia koncertinio turo po Braziliją, Australiją.

„Daugelis klausia, kada surengsiu koncertą Lietuvoje? Jei atvirai – visas mano dėmesys sukoncentruotas į Vakarus. Reikia pripažinti, kad Lietuvoje klubinė kultūra klesti trijuose didžiausiuose miestuose. Galėjau rinktis – dirbti Lietuvoje, ar veržtis į Vakarus. Nenoriu nieko įžeisti, bet manau, kad Niujorkas, Berlynas ar Sidnėjus gali pasiūlyti daugiau nei Vilnius, Kaunas ar Klaipėda“, – Žmonės.lt kalbėjo M.Adomaitis.

Jam ne kartą teko įsitikinti posakiu, jog savame krašte pranašu nebūsi. Esą taip yra visur. Apie „Ten Walls“ Lietuvoje garsiai buvo imta kalbėti taip pat tik tuomet, kai kūrinys „Walking With Elephants“ atsidūrė prestižinio BBC „Radio 1“ grojamiausių savaitės topų „A sąraše“ šalia tokių vardų kaip Davidas Guetta, Taylor Swift  ar Lana Del Ray.

VIDEO: Ten Walls - Walking With Elephants [Official Video]
Asmeninio albumo nuotr./„Ten Walls“ pasirodymas Amsterdame
Asmeninio albumo nuotr./„Ten Walls“ pasirodymas Amsterdame

„Visai nepergyvenu, kad daugelis lietuvių vis dar nežino, kas stovi už „Ten Walls“. Tačiau, pripažinsiu, sulaukti komplimentų net iš prezidentės buvo labai malonu“, – sakė M.Adomaitis.

Kadaise žengti į sceną su savo muzikos „dievukais“ jam atrodė rožinė svajonė, tačiau šiandien drauge su populiariais elektroninės muzikos kūrėjais „Moderat“, Apparat, Bonobo, DJ Koze ar „Deep Dish“ nariu Dubfire drauge grojęs M.Adomaitis turi kuo didžiuotis. Iš pastarojo jis sulaukė itin šiltų komplimentų ir pagyrimų.

Dar visai neseniai jis pradėjo dirbti su tarptautine agentūra „Coda“, kuri prižiūri ir koordinuoja tokius atlikėjus kaip Jessie Ware, Jamie Woon, „Disclosure“.

„Dažnai pasvajoju ir apie galimybę groti su tokiomis žvaigždėmis kaip „Portishead“, „Massive Attack“, Bjork. Noriu kartu su jais sugroti scenoje ir tą tikrai padarysiu. Svarbu gera komanda – o tuomet viskas įmanoma. Šiandien savo komanda esu patenkintas šimtu procentų“, – tikino M.Adomaitis.

Organizatorių nuotr./Marijus Adomaitis
Organizatorių nuotr./Marijus Adomaitis
VIDEO: Ten Walls - Requiem / Original Mix [Life and Death]

Dar vienas svarbus žingsnis jo gyvenime – leidybinės kompanijos „Boso“ įkūrimas. Pasak jo, mintis turėti ledybinę įrašų kompaniją galvoje kirbėjo jau ilgai, tačiau vis pritrūkdavo jėgų ir laiko tam įgyvendinti. „Ilgai dvejojau, nes vis atrodė, kad turiu ir taip užtektinai veiklos. Tačiau galiausiai nusprendžiau – reikia veikti. Turint savo leidybinę kompaniją lengviau bendrauti su užsienio atlikėjais. Šiandien drąsiai rašau laiškus Mano le Tough, Bonobo, „Life & Death“ leidybinės kompanijos artistams. Tai palengvino bendravimą – galime kalbėtis apie įvairius projektus tiesiogiai, kurti bendrus planus“, – sakė M.Adomaitis. 

Šiandien „Boso“ dirba ne tik su „Ten Walls“, bet ir su muzikos mylėtojams puikai žinomais Lietuvos atlikėjais „Few Nolder“, „Gardens of God“. Leidybinę kompaniją paliko tokie muzikos pasaulios grandai kaip „Resident Advisor“, BBC „Radio 1“, „Beatport“ ir pan.

 

„Tiek daug visko vyksta, kad man pačiam sunku patikėti. Tiesą sakant, gyvenu taip įsisukęs į visą karuselę, kad gal net nespėju pasidžiaugti. Jei anksčiau šokinėdavau iš laimės pirmą kartą kraudamasis lagaminą kelionei į Vokietiją, dabar tai tapo kone rutina. Gyvenu bėgte, tačiau pagaliau darau tai, apie ką visuomet svajojau“, – sakė M.Adomaitis.

VIDEO: Ten Walls - Ankaris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:09
01:21
04:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką