TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į lietuviškos muzikos pasaulį su dideliu trenksmu įsiveržia nauja merginų grupė „Kitokios“

Grupė „Kitokios“
Grupės archyvo nuotr. / Grupė „Kitokios“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jos keturios drąsios, kūrybingos, darbščios, gražios ir talentingos, o svarbiausia, kad mėgstančios muziką merginos. Jos kupinos idėjų, sumanymų, didelių užmojų ir siekių. Jos su trenksmu ateina į Lietuvos muzikos pasaulį lyg šiuolaikinės deivės iš kitos planetos. Jos ateina parodyti, kaip kuriama gera muzika su šou elementais. Jos pasisako už dainavimą gyvai, tikrai grojančius instrumentus ir žada visus nustebinti nepakartojamu prisistatymo renginiu. Kas jos? „Kitokios“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

– Ar esate tvirtai apsisprendusios, niekieno neverčiamos ir pasiruošusios stačia galva nerti į pramogų pasaulį?

– Taip, mes labai tvirtai apsisprendusios siekti tikslo ir jo siekiame, o ir pramogų pasaulis mums nesvetimas – merginos jau yra jame, tačiau skirtingose srityse: viena – kūrybos, kita –  choreografijos, dar viena muzikos, vadybos.

– Ar nebijote kritikos iš muzikos pasaulio liūtų, ką jau kalbėti apie šiandienę žiniasklaidą, kuri daugelį dalykų išverčia taip, kaip jai patogiau?

– Visiškai ne. Galiausiai sveika kritika tik paskatina pasistiebti ir kokybiškiau siekti tikslo. Gaila, kad tų liūtų neįvardijate, tačiau jei kalbame apie kai kuriuos garsius prodiuserius, kurie tik svaidosi spaudos pranešimais, kokie visi šaunūs, nepakartojami, ir mėto iššūkius „yvoms“, „šeškėms“ ir t. t., norėtųsi paklausti: ką patys per tą laiką nuveikė? Negi nė vienas taip stipriai tobulėjant komunikacijai, informacinėms technologijoms per pastaruosius metus nesuprato, ko reikia Lietuvos publikai ir kad mes jau išaugę iš kaimo lygio?

Šių dienų publika yra be galo išranki, todėl paprastai pasistaipyti scenoje jau nebeužtenka. Turime įdėti visą save, kad mūsų pasirodymai paliktų nepakartojamą įspūdį ir kad originalumu visus sužavėtų. Kad pasirodyme žmonės girdėtų kokybišką muziką, matytų galingą choreografiją, o ne tris tuos pačius judesius visos programos metu. Žiūrovui ir klausytojui reikia šou: siužeto, efektų, misterijos, beprotybės, adrenalino, galų gale – euforijos. Ties tuo mes kasdien dirbame ir pažadame gerbėjams beprotiškai įspūdingą prisistatymo programą.

– Vadinasi, metate iššūkį Lietuvos merginų grupėms, pavyzdžiui,  YVA, „69 danguje“ „Blogos mergaitės“ ir kt.?

– Mes metame iššūkį sau, tuo pačiu ir savo komandai, su kuria dirbame. Kaip galime mesti iššūkį „69 danguje“, jeigu su jų muzika užaugome, su ja siejame daugelį išgyvenimų. Mes metame iššūkį naujoms merginų grupėms, o tiksliau jų prodiuseriams, nes susidaro įspūdis, kad traukinys nuvažiavo, o š... liko. Sakysite, nėra lėšų, ne tokie klausytojai, sunku surinkti talentus, sunku suburti komandą? Tik nereikia – nieko gyvenime nėra neįmanoma ir tam visai nebūtina lipti kitiems per galvas, tiesiog reikia dirbti daug dirbti siekiant tikslo ir neleisti į muzikos rinką bet ko, leisti tik visapusišką kokybę.

– Ar suprantate, kad teks pamiršti žodį „privatu“ ir pereiti prie žodžio „vieša“? Kam jums šito reikia?

– Apie tai mes galvojame mažiausiai, mūsų tikslas – geras muzikinis merginų grupės projektas. Mes stengsimės rasti viduriuką tarp „privatu“ ir „vieša“. Esame orientuotos į kokybišką grupę, o ne į  skandalus.

– Kodėl pasirinkote būtent tokį prisistatymo laiką, kai, rodos, Lietuvos rinka perpildyta įvairių grupių ir dainininkų, o žodis „krizė“ niekaip nesitraukia iš televizijos eterio, žiniasklaidos puslapių?

– Ne mes pasirinkome laiką, o laikas pasirinko mus. Startuojame, nes tokios kaip mūsų grupė Lietuvos publikai reikia.

– Klausytojai seniai išsiilgę dainavimo gyvai, rišlaus ir su mintimi dainų teksto, žinoma, muzikos, kurią sudaro ne tik keturi akordai. Kokia bus jūsų muzikos koncepcija?

– Kitaip ir būti negali. Bus dainuojama gyvai, neabejokite, bus ir šiuolaikinių sutartinių, tekstai taip pat su mintimi ir, beje, mūsų kūrybos. Kiekvienas kūrinys turės koncepciją, motyvus ir bus vis kitaip pateiktas: aktuali tematika, šou elementai, dekoracijos ir daugiau žmonių scenoje.

– Su kokiais muzikos, žodžių kūrėjais bendradarbiaujate?

– Kol kas žodžius dainoms kuriame pačios, o dėl muzikos bendradarbiaujame su talentingu žmogumi, kurį kol kas norime slėpti. Tai talentas, kuriuo didžiuojamės.

– Jūsų grupės pavadinimas intriguoja. Atskleiskite, kuo jūs būsite kitokios?

– Apie tai jūs sužinosite išgirdę mūsų pirmą dainą, joje viskas pasakyta. Po jos pristatymo galėsime pakomentuoti plačiau. Mes neapsiribosime meilės dainomis, o drąsiai dainuosime ir apie socialines problemas. Mes atnešime daug daugiau nei galima įsivaizduoti: vertybes, kitokį požiūrį, kitokią gyvenimo madą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką