Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 9d. 10:51

Į Los Andželą išsikrausčiusi Neringa Šiaudikytė apie sugrįžimą negalvoja

Neringa Šiaudikytė
Andrew Chernyavskiy nuotr. / Neringa Šiaudikytė

Prieš dvejus su puse metų dainininkė Neringa Šiaudikytė ryžosi išvažiuoti iš Lietuvos ir muzikinę karjerą tęsti už Atlanto. Netrukus Neringa savo gerbėjams pristatys dar vieną Los Andžele kurtą dainą ir itin profesionalų bei intriguojantį vaizdo klipą, o dabar siūlome pasižvalgyti po filmavimo užkulisius.

Per visus šiuos metus Neringa kartas nuo karto pasirodydavo Lietuvoje – čia jos laukdavo muzikiniai pasirodymai, šeima ir draugai. Atlikėja atvira – planų visam laikui įsikurti svečioje šalyje tikrai yra, tik tam dar reikia laiko.

„Lietuvoje nebedirbu su jokiais prodiuseriais, todėl visas savo dainas kuriu ir įrašinėju Los Andžele. Man padeda ten gyvenantys kompozitoriai ir muzikos prodiuseriai. Svetur išvykau dar ir todėl, kad nenorėjau dainų, kurios būtų panašios viena į kitą. Lietuvoje išgirdęs kūrinį iš karto gali pasakyti, kas jo kompozitorius, dainos labai panašios. Kiek vėliau tikslai keitėsi.

Andrew Chernyavskiy nuotr. /Neringa Šiaudikytė
Andrew Chernyavskiy nuotr. /Neringa Šiaudikytė

Sykį derinome dainos žodžius ir manęs paklausė: „Neringa, ar tu nori dainuoti trims milijonams ar kad tavo muzika skambėtų ir už Lietuvos ribų. O aš to tikrai visuomet troškau... Norėjau dirbti su užsieniečiais dar ir todėl, kad šitaip lengviau išpopuliarinti dainą užsienio radijo stotyse“, – pasakoja atlikėja, ką tik grįžusi į Lietuvą po naujo vaizdo klipo filmavimo Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Andrew Chernyavskiy nuotr. /Neringa Šiaudikytė
Andrew Chernyavskiy nuotr. /Neringa Šiaudikytė

Neringa iki galo dar nenori atskleisti naujosios dainos pavadinimo, tačiau išsiduoda, kad kūrinys apie prisiminimus, kurie jos taip ir nepaleidžia: „Kai įrašinėjome šią dainą verčiau naują savo asmeninio gyvenimo puslapį, tačiau kiekvienas ją klausydamas atras dalelę savo gyvenimo... Kartais mes patys norime nuo savęs pabėgti, tačiau negalime išsilaisvinti iš savo paties minčių kalėjimo. Klipas tikrai bus vertas dėmesio – matysis gražiausios Los Andželo apylinkės, o jis pasirodyti turėtų jau šio mėnesio pabaigoje.“

Europoje Neringa praleis pusantro mėnesio, vyks į Londoną aplankyti draugų, atšvęs ten savo gimtadienį. „Stengsiuosi praleisti nemažai laiko ir su Kaune gyvenančiais tėvais bei sese“, – priduria atlikėja.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką