Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 18d. 10:26

I.Stonkuvienė išleido naują dainą ir klipą: į pagalbą atėjo ir V.Bareikis

Indrės Stonkuvienės vaizdo klipo užkulisiai
Asmeninio albumo nuotr. / Indrės Stonkuvienės vaizdo klipo užkulisiai
Televizijos laidų vedėja, iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja bei nuomonės formuotoja Indrė Stonkuvienė toliau stebina. Šį kartą garsi moteris išleido dainą bei muzikinį klipą. „Man visuomet patinka įgyvendinti iššūkius ir išlipti iš komforto zonos. Šis projektas yra būtent apie tai – apie požiūrį į įvairias gyvenimo negandas. Juk požiūris priklauso tik nuo mūsų pačių“, – atviravo I.Stonkuvienė.

Anot garsios moters, ši daina bei visas projektas gimė dėl mesto iššūkio.

„Jau prieš kurį laiką autorinėje tinklalaidėje „Mudvi“ mes su įvairiomis garsiomis moterimis mesdavome viena kitai iššūkius ir bandydavome nugalėti savo baimes. Taip jau išėjo, kad Monika Linkytė man metė iššūkį sukurti dainą. Į viską pažiūrėjau rimtai. Nors ir nedrąsiai, bet ėmiausi kūrybos, į pagalbą atėjo ir Vidas“, – sakė Indrė.

Pasak Indrės, pati projekto tematika jai iš tiesų labai artima: „Šiuo periodu kiekvienas susiduriame su įvairiausiais iššūkiais: slogia nuotaika, pervargimu, nuoboduliu, varginančia buitimi, visuotiniu susierzinimu ir pačiomis įvairiausiomis asmeninėmis bėdomis... Vardinti galima be sustojimo. Bet kas, jeigu pakeistume savo požiūrį į šiuos kasdienius iššūkius? Šio turinio projekto mintis būtent tokia. Sugalvota idėja paprasta, kad iššūkiai gali būti jėga.“

Dainą galite išgirsti čia:

VIDEO: Indrė Stonkuvienė - Iššūkiai jėga!

Televizijos laidų vedėja atviravo, kad tokios formos kūryba jai padėjo nugalėti ir savo baimes: „Pripažinsiu, daug kas yra įsitikinę, kad aš neturiu kompleksų. Patikėkite, jų turiu, bet renkuosi su jais kovoti, nebebijoti. Pati renkuosi drąsiai dainuoti, nors nesu dainininkė, šokti, nors nesu šokėja. Noriu taip ne tik motyvuoti save, bet ir kitus. Juk galime gyventi linksmai, į pasaulį žiūrėti per pozityvumo prizmę.“

Asmeninio albumo nuotr./Indrės Stonkuvienės vaizdo klipo užkulisiai
Asmeninio albumo nuotr./Indrės Stonkuvienės vaizdo klipo užkulisiai

Į naują avantiūrą nėrusi garsi moteris prisipažino, kad artimųjų palaikymas jai buvo itin svarbus.

„Labai džiaugiuosi, kad manimi patikėjo ir komanda, ir mano mylimas žmogus, ir draugai „Pigu.lt“ – prekybos centras internete, kurie padėjo ne tik įgyvendinti klipą, bet ir motyvavo bei padėjo nuo stiliaus iki reikalingų rekvizitų. Kai yra toks palaikymas norisi nuversti kalnu“, – pranešime spaudai sakė ji.

Tiesą sakant, pats klipo kūrimas taip pat tapo savotišku iššūkiu: „Latino stiliaus daina padiktavo, kad minimalizmas čia tikrai netiks. Kūrybinio proceso metu kartu su režisieriumi supratome, kad šis klipas negali būti be šokio.

Čia į pagalbą atėjo žinomas šokėjas Justinas Mejeris Ustin, kuris sukūrė choreografiją, o ją įgyvendino kartu su Azael ir Sindi bei jų vadovaujamais „Bachata Fever“ šokėjais. Labai džiaugiuosi, kad ir pavyko rasti ir autentišką lotynų ritmais dvelkiančią lokaciją – „Pabo Latino“ barą, kuris sutiko mus įsileisti filmavimui“.

Asmeninio albumo nuotr./Indrės Stonkuvienės vaizdo klipo užkulisiai
Asmeninio albumo nuotr./Indrės Stonkuvienės vaizdo klipo užkulisiai

I.Stonkuvienės teigimu, įgyvendindama iniciatyvą #MoterųPasaulyje, kurios pagrindinis tikslas padėti sunkiai besiverčiančioms moterims surasti savo gyvenimo kelią, ji susipažino su daugybe moterų, kurias vienijo vienas bruožas. Jos visos nepasiduoda ir eina pirmyn.

„Kad ir kokios didelės bėdos būtų jų gyvenime, iniciatyvos herojės išlieka stipriomis. Jos tiesiog negali leisti sau pasiduoti. Nuolat galvodavau, kad kiekviena galime pasisemti stiprybės iš jų istorijų. Tam tikra forma ši daina apie visas šias herojes“, – sakė ji.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:29
25:23
11:25

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką