Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 24, 00:07

I.Svilainytė ir Rokas Yan pristato vasarišką kūrinį: „Išsireikalavo patys klausytojai“

Atlikėja Iveta Svilainytė, iki šiol klausytojus džiuginusi šokinės muzikos kūriniais kartu su žinomais muzikos prodiuseriais, debiutuoja su pirmąja lietuviška savo kūrybos daina. Naujasis singlas „Vasaros mažai“ skirtas visiems, kuriems yra tekę susižavėti ar net įsimylėti vasaros sezonu, o muzikinis klipas nukelia į saulėtą, nostalgiškų emocijų kupiną pajūrį. Tai – pirmasis Ivetos bendras darbas su atlikėju Rokas Yan, kurio dainas jau spėjo pamėgti lietuviškos muzikos klausytojai.
Iveta Svilainytė ir Rokas Yan pristato kūrinį „Vasaros mažai“
Iveta Svilainytė ir Rokas Yan pristato kūrinį „Vasaros mažai“ / Vitalijos Lapko nuotr.
Temos: 2 Muzika Dainos

Atlikėja juokauja, jog dainos išleidimo išsireikalavo patys klausytojai: „Kai prieš beveik metus parašėme šią dainą ir jos ištrauka pasidalijome savo „Instagram“ paskyrose, kas mėnesį gaudavome dešimtis žinučių iš sekėjų, klausiančių kada gi „Vasaros mažai“ pagaliau išvys dienos šviesą“. Ši daina kupina nostalgijos ir vasarą užgimusių romantiškų jausmų, kurie dabar liko tik prisiminimuose. „Tikiu, kad daugelis klausydamiesi jos atpažins ir savo išgyvenimus, juk vasarą vos per tris mėnesius nutinka tiek daug įsimintinų istorijų. Tai magiškas laikas, kurio mums visuomet per mažai” – teigia Iveta.

Jautrų kūrinį vyrišku balsu papildo ir Rokas Yan: „Džiaugiuosi mūsų kolaboracija su Iveta, nes nieko nėra smagiau kaip dirbti su draugais. Abu visa galva pasinėrėme į kūrybinį procesą, nuo dainos rašymo, prodiusavimo iki muzikinio klipo režisavimo. Mėgstu kontrastus muzikoje, kai galutinis rezultatas gali sukelti plačią jausmų amplitudę – nuo šiltų emocijų iki ašarų“.

„Vasaros mažai“ jau galima rasti visose muzikos pasiklausymo platformose. Atlikėjai tikisi, kad kūrinys taps šiltų vasaros kelionių takeliu bei nekantrauja šiais metais pristatyti daugiau naujienų.

Išgirskite „Vasaros mažai“:

VIDEO: Iveta Svilainytė - Vasaros Mažai (feat. Rokas Yan)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką