Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 13d. 11:28

Ieva Narkutė apie įsimylėjėlių dienos tradiciją: „Nėra „Valentino“, yra Mindė!“

Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis
Vilmanto Morkvėno ir 15min nuotr. / Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis

Šv. Valentino dieną naujausią programą „Širdies reikalai“ Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje, net dviem koncertais pristatanti Ieva Narkutė, sako pirmą kartą gyvenime šiai šventei tiek dėmesio skyrusi. Vieną vienintelę dainą sukūrusi savo vyrui, ji ilgokai svarstė, kaip Šv. Valentino dieną ją koncerte reikėtų pristatyti.

Bemąstydama atrado vieną netikėtą dalyką. „Galbūt ne visi apie tai pagalvojo, todėl norėčiau įspėti – tam tikra Valentino dienos tradicija gali totaliai numušti romantišką nuotaiką ir sugadinti jūsų intymų vakarėlį“, – sako ji.

„Žinote, tą tradiciją savo mylimuosius vasario 14 d. vadinti „valentinais“? Romantiška, gražu, daug atviručių su šūkiu „Būk mano Valentinu“ išleista. Tačiau vien nuo minties, kad savo vyrą pavadinu „Valentinu“, galiu numirti iš juoko.

Vilmanto Morkvėno nuotr. /Ieva Narkutė
Vilmanto Morkvėno nuotr. /Ieva Narkutė

Nėra žemėje žmogaus, kuriam šis vardas netiktų labiau, nei jam. Jei romantiškų minčių vedina neatsargiai jį taip pavadinčiau – sugadinčiau visą vakaro nuotaiką. Mano namuose nėra jokio „Valentino“. Yra – Mindė“, – sako ji.

Dainininkė mano, kad tokių, kurie griežtai negali būti vadinami „valentinais“, tikrai yra ir daugiau, todėl vasario 14 d. savo naujoje programoje „Širdies reikalai“ , pristatydama dainą skirtą vyrui, pateiks kelias išbandytas alternatyvas, kaip vadinti tuos mylimuosius, kuriems „Valentinas“ niekaip netinka.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis
Luko Balandžio / 15min nuotr./Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis

Taip pat „Širdies reikalai“ bus ir apie tai, kada ir kodėl su savo širdimi pykstamės, kaip ir kada mūsų interesai prasilenkia ir ar tikrai prasilenkia, kaip galim su ja tapt tvirtesne komanda ir kaip pagaliau suartint savo širdį su galva.

„Koncertas bus jausmingas, atviras ir jautrus, todėl šalutinis jo poveikis tikrai gali pasireikšt įsimylėjimu, bet ar ne to visi trokštame?“, – sako Ieva Narkutė.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką