Dabar populiaru
Sportas gyvai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 2d. 11:00

Ieva Narkutė grįžo prie skyrybų temos: naują dainą skiria besiskiriantiems ir išsiskyrusiems draugams

Ieva Narkutė
Dainiaus Labučio nuotr. / Ieva Narkutė
Ieva Narkutė pristato naują dainą, netipiškai pavadintą „Skaudės tau“. Kaip sako pati jos kūrėja, nors pavadinimas skamba kiek sadistiškai, tačiau daina ne apie fizinį, o apie emocinį skausmą. „Skyrybų dainininke“ ilgą laiką vadinta Ieva vėl grįžo prie pamėgtos temos. „Dainą rašiau savo artimiems besiskiriantiems ir neseniai išsiskyrusiems draugams“, – sako ji.

„Tikiu, kad po kiekvieno atsisveikinimo, po kiekvieno praradimo, mums duodamas laikas, kurį reikia atskaudėti. Dainą rašiau matydama, kaip artimus ryšius nutraukę žmonės kankinasi, laukdami, kada jiems pagerės. Taip atsirado žodžiai: tu klausi, ar čia jau pabaiga, ar bus daugiau? Visi nekantrauja tos pabaigos sulaukt. Bet žmogus, stebintis iš šalies, tegali pasakyt: atleisk, bet skaudės tau“, – sako I.Narkutė.

Dainiaus Labučio nuotr./Ieva Narkutė
Dainiaus Labučio nuotr./Ieva Narkutė

Anot dainų kūrėjos, skaudėjimo laiką galima ir iššokt, tad daina ne veltui skamba kaip šokinė, o jos vizualizacijai pasirinktas jausmus judesiu išreiškiančios šiuolaikinio šokio atlikėjos siluetas. „Norėjosi sukurti ne graudžią ir lėtą dainą, o kūrinį su energija, jėga, gal truputį piktą. Tokį, pagal kurį vidury nakties norėtųsi namie vienam pasitaškyt“, – dainos nuotaiką apibūdina jos kūrėja.

Dainos vizualizacija čia:

VIDEO: IEVA NARKUTĖ - Skaudės tau

Dainininkė mano, kad skyrybų skausmas gana universalus ir pažįstamas beveik visiems. Ji nesigina ir pati turėjusi tokių nelinksmų šokių vienumoje vidury nakties. Tačiau mano, kad jie neišvengiamai reikalingi tam, kad būtų galima pereit į kitą gyvenimo etapą. „O šito – tamsesnio, skausmingesnio – siūlau nemėgint neigti, jį reikia išbūt“, – įsitikinusi ji.

Daina nuolat bus aktuali asmeninį santykių virsmą išgyvenantiems žmonėms, tačiau pati Ieva Narkutė šiuo, metu galima sakyti, yra visai priešingoje barikadų pusėje. Dainininkė drauge su sutuoktiniu apimti ramaus antrosios atžalos laukimo džiaugsmo.

„Ši daina yra įrodymas, kad nebūtinai apdainuoju tai, kas mano gyvenime vyksta dabar“, – juokiasi jaukiais namais be jokių audrų besimėgaujanti kūrėja.

Dainininkė džiaugiasi, kad ilgas laikas be koncertų, repeticijų, susitikimo su publika neužmušė joje įkvėpimo rašyti dainas. Jau beveik sukurtas naujas albumas, kuris bus pristatytas, kai tik bus galima rengti pasirodymus. Albumo kūrimą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką