Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 23, 11:09

„Il Senso“ įrašė šventinę dainą su Merūnu: atskleistos nematytos atlikėjų pusės

Grupė „Il Senso“ (liet. – „Prasmė“) – Indrė Anankaitė, Ieva Barbora Juozapaitytė, Laimonas Bendaravičius, ir Kasparas Damulis – artėjančių Šv. Kalėdų proga dovanoja naujos dainos vaizdo klipą pavadinimu „Sidabro žiema“. Šis kūrinys grupei „Il Senso“ ypatingas, nes prie šaunių bičiulių kompanijos prisijungė visiems puikiai pažįstamas Lietuvos operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis.
„Il Senso“, Merūnas Vitulskis
„Il Senso“, Merūnas Vitulskis / Asmeninio albumo nuotr.

Savo balsu Merūnas dar labiau įprasmino kompozitoriaus Vitalijaus Neugasimovo ir teksto autorės Gabrielės Kutelytės-Savickienės dainą, rašoma pranešime spaudai.

Grupė IL SENSO savo gerbėjus nori nudžiuginti ne tik išskirtine daina, bet ir nauju, dar nematytu vaizdo klipu. Šį kartą prie kūrybinės grupės prisijungė visiems puikiai pažįstamas prodiuseris, vaizdo klipo autorius Lukas Pačkauskas su bičiuliu Gyčiu Šapranausku. Jie grupę IL SENSO ir Merūną pamatė kitomis akimis ir atskleidė dar nematytas šių atlikėjų puses įamžinę juos Verkių rūmų menėse.

Kvartetas džiaugiasi ne tik dainos ir klipo premjera, tačiau ir kūrybiniu procesu, prie kurio taip pat prisidėjo ir garso režisierius, muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus bei makiažo specialistė Margarita Rod (ICON academy).

Grupė IL SENSO dainos žodžiais linki „baltos šypsenos, juoko veide ir gerumo delnuos“, pajusti Šv. Kalėdų dvasią net ir gatvių triukšme.

VIDEO: IL SENSO IR MERŪNAS - SIDABRO ŽIEMA

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką