Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 13d. 15:02

Ilgai sostinėje lauktas Jovani pasirodymas – naujo naktinio klubo atidaryme

Jonas Nainys
Augusto Raulinaičio nuotr. / Jonas Nainys
DJ Jovani pasirodymai Vilniuje – pastaruoju metu itin retas reiškinys. Nuo paskutinio tarptautinę karjerą pradėjusio muzikos prodiuserio ir didžėjaus pasirodymo sostinėje praėjo jau keleri metai. Todėl rugsėjo 17-ąją duris atversiančio naujo naktinio klubo vakarėlis kartu taps ir savotišku DJ Jovani sugrįžimu į Vilniaus naktinį gyvenimą.

Nors atlikėją šią vasarą ne kartą buvo galima išgirsti pajūryje ir kituose miestuose, jis prisipažino, kad Vilniuje nedidžėjavo nuo „Radistų“ laikų.

„Ši vasara buvo labai užimta, ir kituose miestuose groti teko beveik kiekvieną savaitgalį. Dar dabar šiurpas eina prisimenant tūkstančius veidų prieš akis, ir tas emocijas bei energiją, kurios turbūt nebuvau matęs gerus porą metų. Tačiau su Vilniaus publika nesimatėme jau tikrai seniai. To buvau be galo pasiilgęs ir nepaprastai smagu, kad pagaliau tai įvyks“, – sako Jonas Nainys-Jovani.

Jo pasirodymas vyks naujojo, „Pramogų banko“ komplekse įsikūrusi naktinio klube „Mirage“ atidarymo vakarėlyje. Klubo įkūrėjas – Lietuvoje gyvenantis prancūzas Amiras Mekhaeilis, daug metų dirbantis aviacijos versle, todėl ir klubas pavadintas prancūzų naikintuvo pavadinimu.

„Tai galingas lėktuvas, ir galima sakyti, klubas paskirtas jo garbei – tai atsispindi ne vien pavadinime, bet ir interjere, baro dekoracijose ir energingoje nuotaikoje, kurią kursime. Be to, lankytojus pasitiks barmenai su pilotų uniformomis – galima sakyti, jie pilotuos vakarėlius“, – sako A.Mekhaeilis.

VIDEO: Mirage klubo atidarymo interviu

Pasak įkūrėjo, Lietuvoje trūko tikro naktinio klubo, kuriame skambėtų house stiliaus muzika, o savo klubui jis kelia aukščiausius reikalavimus.

„Mūsų tikslas – kurti gerą ir saugią atmosferą šokiams su profesionaliu personalu ir rinktiniais didžėjais, grojančiais puikią muziką. Atidarymo vakarėlio metu turėsime ne tik du nepaprastai talentingus muzikantus, esame paruošę ir daug kitų staigmenų, bet norintys apie jas sužinoti, turės atvykti patys“, – užsimena A.Mekhaeilis.

Atidarymo vakarėlio metu, rugsėjo 17-ąją, penktadienį, pasirodys ir kūriniu „Apple Juice“ išgarsėti spėjęs didžėjus „On1Beat“, kurio kūrinys „Youtube“ kanale sulaukė jau 3,5 milijono peržiūrų.

Asmeninio albumo nuotr./DJ Jovani
Asmeninio albumo nuotr./DJ Jovani

Tuo tarpu DJ Jovani įsitikinęs, kad viena iš svarbiausių naktinio klubo dalių yra muzika, tad paties geriausio ir linksmiausio laiko suteikimą jis laiko savo misija.

„Labai džiugu, kad Amiras patikėjo man šią misiją užkurti atidarymo vakarėlį ir kad vilniečiams ir miesto svečiams dovanoja nemokamą įėjimą. Atidarymą ruošiamės padaryti tikrai garsų ir smagų, tad visus labai kviečiu penktadienį būti čia. Aš ketinu atiduoti maksimumą, bet tokios nuotaikos ir energetikos reikalausiu ir iš jūsų“, – kviesdamas į atidarymo vakarėlį žada atlikėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką