TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„InCulto“ pradėjo koncertinę kelionę per muzikinį mūšį laimėjusias Lietuvos mokyklas

Jurgis Didžiulis
Organizatorių nuotr. / Jurgis Didžiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį mėnesį vykstančio edukacinio žaidimo moksleiviams „Labas Diskoteka: muzikinis mokyklų mūšis“ dalyviai jau raško žiniomis užsidirbtus prizus. Vieni pirmųjų pagrindinį žaidimo prizą – grupės „InCulto“ koncertą savo mokykloje – laimėjo Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokiniai. Lietuvos mokyklose iš viso bus surengti dar keturi priziniai koncertai, iš kurių artimiausias jau šiandien įvyks Šiaulių Lieporių gimnazijoje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jau pirmąją žaidimo savaitę vieną iš penkių pagrindinių prizų iškovojusios Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja papildomam ugdymui Rita Babraitienė pažymėjo, kad jų mokyklos mokinių laimėjimas jos nenustebino.

„Mūsų mokiniai garsėja ne tik gerais pažymiais, bet ir polinkiu į meną, sportą. Gausiai dalyvauja užklasinėje veikloje, mokykloje statomi spektakliai, vyksta muzikiniai ir šokių pasirodymai. Todėl laimėjimas šiame konkurse, kur reikėjo pademonstruoti žinias muzikinėje srityje, mūsų mokiniams buvo ir malonus laiko praleidimas, ir galimybė pasitikrinti savo žinias“, – pasakojo R.Babraitienė.

Dar džiugiau, pasak pedagogės, kad mokiniai konkurso metu susibūrė į glaudžią bendruomenę, kurioje vienas kitą palaikė ir net mokė, o galiausiai kartu linksminosi bendrai užtarnautame koncerte. „Mokiniai jautėsi nusipelnę šio išskirtinio koncerto mokykloje, o grupės „InCulto“ nariai juos užbūrė šiltu ir nesužvaigždėjusiu bendravimu“, – sakė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja.

Jai antrino ir grupės „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis, kuris džiaugėsi moksleivių domėjimusi muzika, muzikanto duona ir nuoširdžiu sugebėjimu linksmintis. Atlikėjas pažymėjo, kad jam ir jo grupei smagu dalyvauti tokiuose projektuose, kai ne tik gali pakeisti koncertų sales į paprastą mokyklos aktų salę, siausti koncerte kartu su moksleiviais, bet ir skatinti vaikus labiau domėtis muzika, jos istorija ir raida.

„Šis žaidimas – tai ne viena pramoga, tai ir galimybė moksleiviams pasitikrinti savo žinias muzikos srityje. Svarbiausia vaikus sudominti menais, paskatinti, kad muzikos pamokose jie būtų aktyvesni, imlesni, daugiau reikalautų iš mokytojų. O labiausiai man norėtųsi, kad tokie žaidimai ir susitikimai su mumis paskatintų ne vieną jų ateityje pasirinkti profesionalaus muzikanto kelią“, – sakė J.Didžiulis.

Siekiant pagerinti Lietuvos mokyklų muzikinę akademinę bazę, dešimt daugiausiai teisingų atsakymų į žaidimo klausimus pateikusių žaidime dalyvaujančių mokyklų bus apdovanotos specialiuoju proto bokštų prizu – naujausio leidimo lietuviškosios Muzikos enciklopedijos rinkiniais, praturtinsiančiais mokyklų bibliotekas. Proto bokšto prizo laimėtojai paaiškės spalio pabaigoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką