Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 21, 14:17

Inga Valinskienė skirs gražiausias dainas mamoms: gautas pajamas paaukos Ukrainai

Gražiausią pavasario šventę – Mamos dieną – Šiaulių ir Kėdainių arenos pasitiks jautriu ir prasmingu Ingos Valinskienės koncertu. Kiekvienas į šiuos koncertus bilietus jau įsigijęs ar dar įsigysiantis asmuo tiesiogiai prisidės prie paramos Ukrainai. Atlikėjų ir organizatorių pageidavimu surinktos lėšos už bilietus bus skirtos humanitarinei karo košmarus išgyvenančios Ukrainos pagalbai.
Inga Valinskienė
Arūnas Valinskas, Inga Valinskienė / Koncerto organizatorių nuotr.

„Mielos mamos, Jūsų besąlygiška meilė, nerimas, noras globoti – visada šalia. Kur mes bebūtume ir kokie bebūtume. Jūs mokate mumis didžiuotis, net jei nesame to verti. Mes daug tvirtesni, kol gyvos Jūs – mūsų šaknys. Mes turime Jus savyje visada. Tiesiog Motinos dieną pasakome daugiausia gražių žodžių. Tegul tie žodžiai dainomis suskamba koncertuose, kuriuos rengiame šia proga. Pabūkime kartu ir kartu paremkime šalį, kurios Motinos šiuo metu išgyvena siaubą“, – žiniasklaidai išplatintame pranešime spaudai sako atlikėja.

Pavasario gaiva kvepiančiame šventiniame koncerte mamoms skambės gražiausios I.Valinskienės dainos. Kartu su aksominio balso savininke scenoje taip pat išvysime Rolandą Janušą ir legendinę šiauliečių grupę „Vairas“, žiūrovus džiugins vakaro viešnia, šiaulietė Laura Remeikienė, o koncertus ves Arūnas Valinskas.

Koncerto organizatorių nuotr./Inga Valinskienė
Koncerto organizatorių nuotr./Inga Valinskienė

Šiaulių arenoje susirinkusi publika išvys ir Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos džiazo orkestrą „Romuva“. Jaunuolių orkestrui vadovauja 2019 metais Šiaulių miesto Metų mokytoju pripažintas Romualdas Žukauskas. Kolektyvas visai neseniai grįžo iš Liuksemburgo, kur atstovaudamas Lietuvai dalyvavo Europos bigbendų mėgėjų čempionate ir pasirodė puikiai – profesionalų komisija šiauliečiams skyrė vienus aukščiausių įvertinimų.

Koncertas vyks Kėdainių arenoje balandžio 30-ąją, o Šiaulių – gegužės 1-ąją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką