Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 3d. 15:28

Ingos Jankauskaitės koncertu atidarytas festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“

Ingos Jankauskaitės koncertu atidarytas festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“
Žygio Jurevičiaus nuotr. / Ingos Jankauskaitės koncertu atidarytas festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“
Sekmadienio vakarą, pačiame uostamiesčio centre, parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės įvyko ilgai lauktas festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ atidarymas. Šiame mieste jau dešimtmetį gyvenanti atlikėja Inga Jankauskaitė į sceną žengė su grupe bei surengė įsimintiną vakarą klaipėdiečiams. Pirmojo festivalio vakaro nepraleido ir būrys žinomų žmonių.

Rugpjūčio 1-15 dienomis vyksiantis festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ net 2 savaites klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia į daugybę koncertų bei kino vakarų. Čia savo pasirodymus dar surengs tokie atlikėjai kaip „jautì“, Jazzu, Saulės kliošas, Alina Orlova, Gabrielė Vilkickytė ir daugelis kitų.

Simboliškas festivalio atidarymas buvo patikėtas vienai ryškiausių pastarojo meto atlikėjų – I.Jankauskaitei, kuri pati jau dešimtmetį gyveną uostamiestyje.

Jau anksčiau atlikėja teigė, kad šis festivalis yra tai, ko trūko Klaipėdai, todėl yra laiminga, kad gali būti to dalimi.

„Visi muzikantai, kurie dalyvauja šiame festivalyje, tikiu, kad man paantrins – ačiū Dievui, kad žmonės imasi tokių iniciatyvų organizuoti ir auginti naują idėją. Man, kaip 10 metų gyvenančiai Klaipėdoje atrodo, kad čia to labai, labai trūksta.

Tikrai trūko tokio festivalio, kur gali ateiti vakarais ir vakaroti kokybiškoje aplinkoje, klausytis kokybiškos muzikos. Kur nereikia brautis, stumdytis, o gali kokybiškai praleisti vakarą“, – apie festivalį pasakojo I.Jankauskaitė.

Atidarymo vakaro nepraleido ir būrys žinomų žmonių. Festivalyje apsilankė choreografė Andželika Cholina, atlikėjų vadybininkai Gintaras Bendžius ir Martynas Tyla, stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Juliumi Mocka, rūbų dizainerės Aina Zinčiukaitė ir Olga Filatova-Kontrimienė bei daugelis kitų.

Jau rugpjūčio 3 d. festivalyje įvyks kino vakaras, kurio metu bus pristatytas itališkas filmas „Frida. Viva La Vida“, rygpjūčio 4 d. festivalyje savo koncertą surengs matematinio roko grupė „jautì“, rugpjūčio 5 d. pasirodys jausmingoji Alina Orlova, rugpjūčio 6 d. scenoje pasirodys gaivumu spinduliuojanti grupė „Saulės kliošas“, rugpjūčio 7 d. įspūdingą koncertą surengs atlikėja Jazzu, o rugpjūčio 8 d. pirmąją festivalio savaitę užbaigs Gabrielė Vilkickytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką