Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 20d. 16:04

Irūna Puzaraitė kartu su sutuoktiniu Roku sukūrė šventinį kūrinį: „Mus suvedė muzika“

Irūna Puzaraitė-Čepononienė su šeima
Akvilės Razauskienės nuotr. / Irūna Puzaraitė-Čepononienė su šeima

Besibaigiant metams ir artėjant pačioms gražiausioms šventėms atlikėja bei laidų vėdėja Irūna su grupe „2 Donatai“ pristato šventinį kūrinį. Tai jau antras Irūnos Puzaraitės-Čepononienės ir jos vyro Roko autorinis darbas.

„Muzika mus ir suvedė su Roku. Dainas kūrėme jau nuo pažinties pradžios, tačiau jos taip ir likdavo gulėti kompiuterio atmintyje...

Pradžioje buvo nedrąsu kažkam rodyti, tai laiko nebūdavo pilnai kūrinio realizacijai. Na, o dabar pamąstėme, kad norime pasidalinti tuo, ką darome“, –sakė atlikėja.

Kartu dainą sudainuoti su grupe „2 Donatai“ moteris pasirinko ne atsitiktinai. Irūna su Donatu ir Karoliu yra pažįstama ne tik kaip scenos kolegos, tačiau vieni kitus vadina draugais.

„Aš vertinu kokybiškus darbus ir muziką. Tai, ką daro „2 Donatai“ – man labai patinka. Donatas yra be galo talentingas dainų autorius, o kad jų abiejų puikūs balsai, turbūt niekam nekyla abejonių, todėl ir pasirinkau šią dainą sudainuoti būtent su tais, kas jaučia begalinę meilę muzikai“, – kalbėjo Irūna.

Įvertinkite šventinį kūrinį:

VIDEO: Irūna ir 2 Donatai - Niekada nepaleisiu

Na, o dar vienas įdomus dalykas, kad dainos turinys yra apie meilę aplankiusią šv.Kūčių naktį, o būtent Kalėdų išvakarėse Irūna susipažino su vyru Roku, Karolis susipažino su žmona Ingrida, o Donatas kiekvienais metais šią dieną švenčia žmonos Ievos gimtadienį. Išties įdomus sutapimas, ir, kaip sako Donatas, turbūt tai buvo ženklas jiems pagaliau kartu sudainuoti.

„Linkime visiems gražių švenčių ir neblėstančios meilės vieni kitiems. Praleiskite šventes apsupti mylimiausių žmonių ir, žinoma, gražios muzikos“, – savo klausytojams linki atlikėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką